SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SUNOB Invest, s.r.o.

  • IČO45724521
  • DIČ2023099419
  • IČ DPHSK2023099419
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 36 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 18.03 mil. € Zisk 630k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
18.03mil. €
↗ +2.2% YoY
EBITDA · 2024
877k €
Čistý zisk · 2024
630k €
Aktíva spolu
8.43mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
36
Σ 2.36 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 8M 17M 26M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 18.03 mil. € 877k € 630k € 8.43 mil. € RUZ závierka
2023 17.65 mil. € 1.05 mil. € 789k € 7.72 mil. € RUZ závierka
2022 23.26 mil. € 1.42 mil. € 1.08 mil. € 7.94 mil. € RUZ závierka
2021 17.39 mil. € 1.14 mil. € 854k € 7.01 mil. € RUZ závierka
2020 13.16 mil. € 802k € 621k € 5.94 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby18.03 M €17.65 M €23.26 M €17.39 M €13.16 M €18.36 M €
EBITDA877 tis. €1.05 M €1.42 M €1.14 M €802 tis. €867 tis. €
EBITDA marža4.9 %5.9 %6.1 %6.5 %6.1 %4.7 %
Čistý zisk630 tis. €789 tis. €1.08 M €854 tis. €621 tis. €655 tis. €
Aktíva spolu8.43 M €7.72 M €7.94 M €7.01 M €5.94 M €5.84 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dávid Janiš
Od 2026-02-12
DJ
Konateľ
Dávid Janiš
Od 2026-02-05
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michaela Janišová
Od 2023-04-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Michaela Janišová Konateľ 2018-03-15
Michaela Janišová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-23 2023-04-03
Peter Janiš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-23 2023-01-12
Michaela Janišová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-04-11 2022-05-22
Peter Janiš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-04-11 2022-05-22
Michaela Janišová Konateľ 2018-03-15 2023-04-03
Peter Janiš Konateľ 2018-03-15 2019-01-17
Peter Janiš Konateľ 2018-03-15 2023-01-12
Peter Janiš Konateľ 2018-03-15 2022-12-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Dávid Janiš
od 2026-03-05
Michaela Janišová
od 2018-08-10
Peter Janiš
od 2018-08-10 · do 2023-03-16
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SUNOB Invest, s.r.o.RPO
Sídlo
Podjavorinskej 30
Vznik
2010-09-07 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45724521RPO
DIČ
2023099419FS
IČ DPH
SK2023099419 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK5475000000004027314817FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
36 zmlúv 2.36 mil. € celková hodnota 2025-10-24 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-08-23 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. RÁMCOVÁ KÚPNA ZMLUVA 503k €
2023-08-23 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. RÁMCOVÁ KÚPNA ZMLUVA 494k €
2023-06-08 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Poklopy na kanalizačné a vodovodné šachty Časť 1: Poklopy pre verejné vodovody 247k €
2023-06-08 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Poklopy na kanalizačné šachty 153k €
2025-06-20 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Kúpna zmluva 151k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SUNOB Invest, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45724521/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45724521/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45724521",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →