SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Kabelko, s.r.o.

  • IČO45677883
  • DIČ2023185329
  • IČ DPHSK2023185329
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
128k €
↘ -24.8% YoY
EBITDA · 2024
34k €
Čistý zisk · 2024
-4 843 €
Aktíva spolu
243k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 217k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 25 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 62k 124k 188k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 128k € 34k € -4 843 € 243k € RUZ závierka
2023 171k € 36k € 14k € 388k € RUZ závierka
2022 117k € 9 312 € 7 791 € 145k € RUZ závierka
2021 124k € 17k € 14k € 113k € RUZ závierka
2020 123k € 584 € 272 € 100k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby128 tis. €171 tis. €117 tis. €124 tis. €123 tis. €72 tis. €
EBITDA34 tis. €36 tis. €9 tis. €17 tis. €584 €7 tis. €
EBITDA marža26.4 %21.1 %7.9 %13.9 %0.5 %9.6 %
Čistý zisk-5 tis. €14 tis. €8 tis. €14 tis. €272 €7 tis. €
Aktíva spolu243 tis. €388 tis. €145 tis. €113 tis. €100 tis. €39 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Andrej Holováč
Od 2024-03-08
IA
Konateľ
Ing. Andrej Holováč
Od 2011-02-04
BA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Andrej Holováč
Od 2022-05-22
Do 2024-03-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Bc. Andrej Holováč Konateľ 2011-02-04 2018-06-12
Bc. Andrej Holováč Konateľ 2011-02-04 2024-03-07
Bc. Andrej Holováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-02-04 2022-05-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Kabelko, s.r.o.RPO
Sídlo
Slovenská 1
Vznik
2011-02-04 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45677883RPO
DIČ
2023185329FS
IČ DPH
SK2023185329 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
SK1483300000002800550667FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 217k € celková hodnota 2026-04-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-01-18 Miestna akčná skupina HORNÁ TOPĽA Zmluva o poskytnutí finančného príspevku 178k €
2026-04-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov Dohoda – NP Zvyšovanie zručností zamestnancov 14k €
2024-05-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov Dohoda - Právo na prvé zamestnanie 12k €
2013-02-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu č. XXI 11k €
2018-07-27 Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov D O H O D A o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákon 6 452 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Kabelko, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45677883/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45677883/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45677883",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →