SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LA MODA, s.r.o.
- IČO45587850
- DIČ2023065429
- IČ DPHSK2023065429
- NACE4771 · Maloobchod s odevmi
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod s odevmi.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 71/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
571k €
↗ +20.9% YoY
EBITDA · 2024
8 356 €
Čistý zisk · 2024
-7 522 €
Aktíva spolu
231k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
B· 71/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
3 864 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
71 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 571k € | 8 356 € | -7 522 € | 231k € | RUZ závierka |
| 2023 | 473k € | 3 154 € | -11k € | 232k € | RUZ závierka |
| 2022 | 360k € | 27k € | 17k € | 197k € | RUZ závierka |
| 2021 | 194k € | -6 679 € | -17k € | 210k € | RUZ závierka |
| 2020 | 172k € | 309 € | -12k € | 199k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 571 tis. € | 473 tis. € | 360 tis. € | 194 tis. € | 172 tis. € | 189 tis. € |
| EBITDA | 8 tis. € | 3 tis. € | 27 tis. € | -7 tis. € | 309 € | -24 tis. € |
| EBITDA marža | 1.5 % | 0.7 % | 7.6 % | -3.4 % | 0.2 % | -12.7 % |
| Čistý zisk | -8 tis. € | -11 tis. € | 17 tis. € | -17 tis. € | -12 tis. € | -33 tis. € |
| Aktíva spolu | 231 tis. € | 232 tis. € | 197 tis. € | 210 tis. € | 199 tis. € | 201 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Helena Rosskopfová
IH
Konateľ
Ing. Helena Rosskopfová
BS
Konateľ
Barbora Slováčiková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Helena Rosskopfová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-10-27 | 2022-05-17 |
| Ing. Helena Rosskopfová | Konateľ | 2010-06-29 | 2012-02-14 |
| Ing. Helena Rosskopfová | Konateľ | 2010-06-29 | 2012-01-31 |
| Ing. Juraj Slováčik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-02 | 2016-10-26 |
| Ing. Juraj Slováčik | Konateľ | 2010-06-02 | 2010-07-29 |
| Ing. Juraj Slováčik | Konateľ | 2010-06-02 | 2010-06-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
LA MODA, s.r.o.RPO
Sídlo
Diakovská cesta 15
Vznik
2010-06-02 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45587850RPO
DIČ
2023065429FS
IČ DPH
SK2023065429 · aktívneFS
NACE
4771 · Maloobchod s odevmi
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK5511000000002925842815FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-01-13 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Ukončenie dohody o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" | 0 € |
| 2020-05-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" | 0 € |
| 2020-05-12 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č. 20/25/54E/1328 v rámci NP "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3A | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LA MODA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45587850/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45587850/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45587850", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →