SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Lipt, s. r. o.

  • IČO45571686
  • DIČ2023042362
  • IČ DPHSK2023042362
  • NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Horné Srnie, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv., 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.9 mil. € Zisk 2 955 €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.9mil. €
↘ -0.5% YoY
EBITDA · 2024
36k €
Čistý zisk · 2024
2 955 €
Aktíva spolu
280k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 19k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 692k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.9 mil. € 36k € 2 955 € 280k € RUZ závierka
2023 1.91 mil. € 24k € 3 671 € 120k € RUZ závierka
2022 1.54 mil. € 21k € 4 339 € 122k € RUZ závierka
2021 1.12 mil. € 19k € -5 689 € 98k € RUZ závierka
2020 889k € 21k € 2 486 € 327k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.90 M €1.91 M €1.54 M €1.12 M €889 tis. €690 tis. €
EBITDA36 tis. €24 tis. €21 tis. €19 tis. €21 tis. €25 tis. €
EBITDA marža1.9 %1.3 %1.4 %1.7 %2.3 %3.6 %
Čistý zisk3 tis. €4 tis. €4 tis. €-6 tis. €2 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu280 tis. €120 tis. €122 tis. €98 tis. €327 tis. €238 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Adriana Liptáková
Od 2022-12-23
JL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jakub Lipták
Od 2022-05-17
JL
Konateľ
Jakub Lipták
Od 2010-05-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jakub Lipták Konateľ 2010-05-25 2022-12-22
Jakub Lipták Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-05-25 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Lipt, s. r. o.RPO
Sídlo
Družstevná 491
Vznik
2010-05-25 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45571686RPO
DIČ
2023042362FS
IČ DPH
SK2023042362 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Horné Srnie
Krajina
SK
IBAN
CZ1003000000000237936640FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 19k € celková hodnota 2025-09-22 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-09-22 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR Zmluva o poskytnutí pomoci formou podnikateľského vouchera na firemný audit 9 600 €
2023-01-04 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí pomoci formou voucher poukážky na procesný audit 9 600 €
2016-12-21 Stredná zdravotnícka škola, Školská 230, Považská Bystrica Kúpna zmluva 3 230 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lipt, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45571686/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45571686/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45571686",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →