SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 MP Steels Slovakia s.r.o.

  • IČO45521336
  • DIČ2023019713
  • IČ DPHSK2023019713
  • NACE2553

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Kátlovce, SK. Pôsobí v odvetví 2553.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit B · 75/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 116k € Zisk -63k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
116k €
↘ -48.9% YoY
EBITDA · 2024
-35k €
Čistý zisk · 2024
-63k €
Aktíva spolu
90k €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 75/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 3 463 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 446 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 100k 199k 302k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 116k € -35k € -63k € 90k € RUZ závierka
2023 227k € 19k € -3 554 € 111k € RUZ závierka
2022 196k € 16k € 1 651 € 67k € RUZ závierka
2021 275k € 12k € 2 617 € 89k € RUZ závierka
2020 148k € 3 091 € -5 191 € 54k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby116 tis. €227 tis. €196 tis. €275 tis. €148 tis. €138 tis. €
EBITDA-35 tis. €19 tis. €16 tis. €12 tis. €3 tis. €-14 tis. €
EBITDA marža-30.6 %8.4 %8 %4.5 %2.1 %-10.1 %
Čistý zisk-63 tis. €-4 tis. €2 tis. €3 tis. €-5 tis. €-23 tis. €
Aktíva spolu90 tis. €111 tis. €67 tis. €89 tis. €54 tis. €49 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Konateľ
Ing. Marián Petrík
Od 2010-04-26
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marián Petrík
Od 2010-04-24
MK
Konateľ
Matúš Kosmál
Od 2010-04-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Matúš Kosmál Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-04-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MP Steels Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
132
Vznik
2010-04-24 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45521336RPO
DIČ
2023019713FS
IČ DPH
SK2023019713 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Kátlovce
Krajina
SK
IBAN
SK1611110000001394660005FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MP Steels Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45521336/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45521336/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45521336",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →