SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ICHC s. r. o.
- IČO45512272
- DIČ2023024916
- IČ DPHSK2023024916
- NACE9623
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 9623.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
177k €
Zisk -11k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
177k €
↗ +9.0% YoY
EBITDA · 2025
-7 850 €
Čistý zisk · 2025
-11k €
Aktíva spolu
84k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 177k € | -7 850 € | -11k € | 84k € | RUZ závierka |
| 2024 | 162k € | 12k € | 7 407 € | 83k € | RUZ závierka |
| 2023 | 151k € | -13k € | -14k € | 85k € | RUZ závierka |
| 2022 | 144k € | -7 952 € | -9 282 € | 69k € | RUZ závierka |
| 2021 | 139k € | -2 730 € | -4 650 € | 59k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 177 tis. € | 162 tis. € | 151 tis. € | 144 tis. € | 139 tis. € | 181 tis. € |
| EBITDA | -8 tis. € | 12 tis. € | -13 tis. € | -8 tis. € | -3 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA marža | -4.4 % | 7.5 % | -8.3 % | -5.5 % | -2 % | 5.2 % |
| Čistý zisk | -11 tis. € | 7 tis. € | -14 tis. € | -9 tis. € | -5 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 84 tis. € | 83 tis. € | 85 tis. € | 69 tis. € | 59 tis. € | 74 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Maroš Kondrót
PK
Konateľ
Pavol Kvasnica
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing.arch. Jozef Červenko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing.arch. Vincent Frič | Konateľ | 2010-04-22 | 2014-06-05 |
| Ing.arch. Vincent Frič | Konateľ | 2010-04-22 | 2014-10-27 |
| Ing.arch. Vincent Frič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-04-22 | 2013-03-22 |
| Ing. Igor Taraba | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-04-22 | 2013-08-06 |
| Ing. Maroš Kondrót | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-04-22 | 2022-08-24 |
| Mgr. Renáta Petrášová | Konateľ | 2010-04-22 | 2012-09-27 |
| Mgr. Renáta Petrášová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-04-22 | 2014-10-27 |
| Mgr. Renáta Petrášová | Konateľ | 2010-04-22 | 2012-12-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ICHC s. r. o.RPO
Sídlo
Vajnorská 89/A
Vznik
2010-04-22 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45512272RPO
DIČ
2023024916FS
IČ DPH
SK2023024916 · aktívneFS
NACE
9623
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3411000000002929836295FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom | D O H O D A o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ICHC s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45512272/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45512272/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45512272", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →