SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Reštaurácia NA MLYNE, s.r.o.

  • IČO45496293
  • DIČ2023016391
  • IČ DPHSK2023016391
  • NACE5611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Zeleneč, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
572k €
↗ +11.7% YoY
EBITDA · 2025
96k €
Čistý zisk · 2025
74k €
Aktíva spolu
156k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 208k 416k 630k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 572k € 96k € 74k € 156k € RUZ závierka
2024 512k € 38k € 20k € 99k € RUZ závierka
2023 408k € 25k € 5 327 € 100k € RUZ závierka
2022 266k € -71k € -96k € 135k € RUZ závierka
2021 266k € -3 896 € -30k € 114k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby572 tis. €512 tis. €408 tis. €266 tis. €266 tis. €257 tis. €
EBITDA96 tis. €38 tis. €25 tis. €-71 tis. €-4 tis. €-7 tis. €
EBITDA marža16.7 %7.4 %6.1 %-26.6 %-1.5 %-2.8 %
Čistý zisk74 tis. €20 tis. €5 tis. €-96 tis. €-30 tis. €-36 tis. €
Aktíva spolu156 tis. €99 tis. €100 tis. €135 tis. €114 tis. €153 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Bednárik
Od 2025-01-14
ĽB
Konateľ
Ľubica Bednáriková
Od 2025-01-10
TB
Konateľ
Tomáš Bednárik
Od 2010-04-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marek Blaško Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-02-03 2024-03-06
Marek Blaško Konateľ 2010-12-27 2024-02-21
Marek Blaško Konateľ 2010-12-27 2024-03-06
Tomáš Bednárik Konateľ 2010-04-21 2025-01-13
Tomáš Bednárik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-04-21 2025-01-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Reštaurácia NA MLYNE, s.r.o.RPO
Sídlo
M. R. Štefánika 533/24
Vznik
2010-04-21 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45496293RPO
DIČ
2023016391FS
IČ DPH
SK2023016391 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Zeleneč
Krajina
SK
IBAN
SK4911110000001088899018FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2022-06-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-12-11 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava dohoda č. 28/§50a/PS/2012 o poskytnutí príspevku na podporu udržania v zamestnaní zamestnancov s nízkymi mzdami 3 776 €
2022-06-17 Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1 Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania - Leto 2021/2022 0 €
2020-11-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava DOHODA o ukončení dohody č. 20/08/54E/125 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 uzavretej dňa 22.04.2020 0 €
2020-11-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava Dodatok č. 1 k D O H O D E číslo: 20/08/54E/2540 o poskytnutí finančného príspevku – Opatrenie č. 3B v rámci projektu „Prvá pomoc“ 0 €
2020-05-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava D O H O D A číslo: 20/08/54E/2540 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Reštaurácia NA MLYNE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45496293/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45496293/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45496293",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →