SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 RedDot, s. r. o.
- IČO45493057
- DIČ2023019372
- IČ DPHSK2023019372
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Košice - mestská časť Košická Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 90/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
467k €
Zisk 3 473 €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
467k €
↘ -33.6% YoY
EBITDA · 2025
42k €
Čistý zisk · 2025
3 473 €
Aktíva spolu
2.43mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
EU projekty
1
Σ 69k €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 467k € | 42k € | 3 473 € | 2.43 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 702k € | 48k € | 7 816 € | 2.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.64 mil. € | 40k € | 1 487 € | 2.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.65 mil. € | -54k € | 10k € | 1.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.09 mil. € | 94k € | -2 563 € | 1.61 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 467 tis. € | 702 tis. € | 1.64 M € | 1.65 M € | 1.09 M € | 683 tis. € |
| EBITDA | 42 tis. € | 48 tis. € | 40 tis. € | -54 tis. € | 94 tis. € | -81 tis. € |
| EBITDA marža | 9.1 % | 6.9 % | 2.5 % | -3.3 % | 8.6 % | -11.8 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 8 tis. € | 1 tis. € | 10 tis. € | -3 tis. € | -121 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.43 M € | 2.08 M € | 2.08 M € | 1.77 M € | 1.61 M € | 1.25 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bibiána Kövérová
PK
Konateľ
Peter Kövér
BK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bibiána Kövérová
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
RedDot, s. r. o.RPO
Sídlo
Ortvaňová 395/9
Vznik
2010-04-15 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45493057RPO
DIČ
2023019372FS
IČ DPH
SK2023019372 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Košická Nová Ves
Krajina
SK
Web
IBAN
SK4509000000000579987704FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-04-25 | Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVK | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RedDot, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45493057/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45493057/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45493057", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →