SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Enitech s. r. o.

  • IČO45468397
  • DIČ2023009076
  • IČ DPHSK2023009076
  • NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Dubnica nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 5.44 mil. € Zisk 702k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
5.44mil. €
↗ +12.4% YoY
EBITDA · 2024
940k €
Čistý zisk · 2024
702k €
Aktíva spolu
2.02mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 5.44 mil. € 940k € 702k € 2.02 mil. € RUZ závierka
2023 4.84 mil. € 842k € 640k € 1.7 mil. € RUZ závierka
2022 4.55 mil. € 763k € 594k € 1.27 mil. € RUZ závierka
2021 4.05 mil. € 700k € 538k € 1.39 mil. € RUZ závierka
2020 3.57 mil. € 519k € 383k € 1.21 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby5.44 M €4.84 M €4.55 M €4.05 M €3.57 M €3.84 M €
EBITDA940 tis. €842 tis. €763 tis. €700 tis. €519 tis. €551 tis. €
EBITDA marža17.3 %17.4 %16.7 %17.3 %14.5 %14.3 %
Čistý zisk702 tis. €640 tis. €594 tis. €538 tis. €383 tis. €432 tis. €
Aktíva spolu2.02 M €1.70 M €1.27 M €1.39 M €1.21 M €1.27 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dr.h.c. prof. PhDr. PaedDr. Ing. Daniel Lajčin, PhD., DBA, LL.M
Od 2025-02-18
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Karol Hübsch
Od 2022-05-17
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Guzoň
Od 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Karol Hübsch Konateľ 2014-11-14
Miloš Guzoň Konateľ 2010-03-20
doc. Ing. PaedDr. Daniel Lajčin, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-27 2025-02-17
Ing. Karol Hübsch Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-12-02 2022-05-16
Ing. Daniel Lajčín Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-03-20 2022-09-26
Ing. Ľuboš Modranský Konateľ 2010-03-20 2017-03-27
Ing. Ľuboš Modranský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-03-20 2017-03-27
Ing. Ľuboš Modranský Konateľ 2010-03-20 2017-03-20
Miloš Guzoň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-03-20 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Enitech s. r. o.RPO
Sídlo
Dukelská štvrť 1404/613
Vznik
2010-03-20 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45468397RPO
DIČ
2023009076FS
IČ DPH
SK2023009076 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dubnica nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK0709000000000364486398FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2023-09-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-09-11 Obec Buzica Zmluva o prenájme nebytových priestorov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Enitech s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45468397/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45468397/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45468397",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →