SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Jomira, s. r. o.
- IČO45448141
- DIČ2022980201
- IČ DPHSK2022980201
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Trenčianske Teplice, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
605k €
Zisk 57k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
605k €
↗ +9.9% YoY
EBITDA · 2024
83k €
Čistý zisk · 2024
57k €
Aktíva spolu
271k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
5
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 605k € | 83k € | 57k € | 271k € | RUZ závierka |
| 2023 | 550k € | 91k € | 63k € | 197k € | RUZ závierka |
| 2022 | 386k € | -23k € | -38k € | 132k € | RUZ závierka |
| 2021 | 253k € | 16k € | 5 602 € | 119k € | RUZ závierka |
| 2020 | 317k € | 9 031 € | -57 € | 146k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 605 tis. € | 550 tis. € | 386 tis. € | 253 tis. € | 317 tis. € | 347 tis. € |
| EBITDA | 83 tis. € | 91 tis. € | -23 tis. € | 16 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € |
| EBITDA marža | 13.8 % | 16.5 % | -6.1 % | 6.4 % | 2.8 % | 1.9 % |
| Čistý zisk | 57 tis. € | 63 tis. € | -38 tis. € | 6 tis. € | -57 € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 271 tis. € | 197 tis. € | 132 tis. € | 119 tis. € | 146 tis. € | 49 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Raučina
JR
Konateľ
Jozef Raučina
JR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Raučina
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Milan Raučina | Konateľ | 2010-03-03 | 2015-03-26 |
| Milan Raučina | Konateľ | 2010-03-03 | 2015-03-01 |
| Milan Raučina | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-03 | 2015-03-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Jomira, s. r. o.RPO
Sídlo
Masarykova 607/31
Vznik
2010-03-03 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45448141RPO
DIČ
2022980201FS
IČ DPH
SK2022980201 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčianske Teplice
Krajina
SK
IBAN
SK0709000000005060627035FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-09-02 | Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 6/2025/K, Ha | 0 € |
| 2024-09-12 | Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 24/2024/K,Č,Ha | 0 € |
| 2024-01-25 | Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 58/2023/K | 0 € |
| 2023-11-09 | Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín | Dohoda o ukončení Zmluvy o poskytovaní praktického vyučovania | 0 € |
| 2023-11-09 | Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 51/2023/H, Č, K | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Jomira, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45448141/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45448141/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45448141", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →