SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HURLEX s.r.o.
- IČO45354669
- DIČ2023010330
- IČ DPHSK2023010330
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
498k €
Zisk -149k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
498k €
↗ +9.8% YoY
EBITDA · 2024
-128k €
Čistý zisk · 2024
-149k €
Aktíva spolu
154k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 85/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
73 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 498k € | -128k € | -149k € | 154k € | RUZ závierka |
| 2023 | 454k € | -138k € | -170k € | 100k € | RUZ závierka |
| 2022 | 260k € | -110k € | -133k € | 129k € | RUZ závierka |
| 2021 | 124k € | 16k € | -7 870 € | 65k € | RUZ závierka |
| 2020 | 140k € | -1 565 € | -19k € | 102k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 498 tis. € | 454 tis. € | 260 tis. € | 124 tis. € | 140 tis. € | 199 tis. € |
| EBITDA | -128 tis. € | -138 tis. € | -110 tis. € | 16 tis. € | -2 tis. € | 15 tis. € |
| EBITDA marža | -25.7 % | -30.3 % | -42.2 % | 12.5 % | -1.1 % | 7.4 % |
| Čistý zisk | -149 tis. € | -170 tis. € | -133 tis. € | -8 tis. € | -19 tis. € | 10 tis. € |
| Aktíva spolu | 154 tis. € | 100 tis. € | 129 tis. € | 65 tis. € | 102 tis. € | 60 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Krupár
IM
Konateľ
Ing. Marek Krupár
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Krupár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ladislav Jurčo | Konateľ | 2010-03-24 | 2012-01-03 |
| Ladislav Jurčo | Konateľ | 2010-03-24 | 2012-03-05 |
| Ladislav Jurčo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-24 | 2012-03-05 |
| Marek Krupár | Konateľ | 2010-03-24 | 2012-03-05 |
| Marek Krupár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-24 | 2012-03-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
HURLEX s.r.o.RPO
Sídlo
Werferova 1
Vznik
2010-03-24 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45354669RPO
DIČ
2023010330FS
IČ DPH
SK2023010330 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK5211000000002924875973FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-11-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o ukončení dohody č.20/41/54E/1466 zo dňa 28.04.2020 | 0 € |
| 2020-04-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | číslo: 20/41/54E/1466 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 | 0 € |
| 2013-12-10 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ podľa § 50 zákona o lsužbách zamestnanosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HURLEX s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45354669/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45354669/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45354669", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →