SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CBC Slovakia s.r.o.
- IČO44773293
- DIČ2022842789
- IČ DPHSK7020000130
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 318 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
6.04 mil. €
Zisk 61k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
6.04mil. €
↗ +10.1% YoY
EBITDA · 2024
852k €
Čistý zisk · 2024
61k €
Aktíva spolu
3.24mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
318
Σ 555k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.04 mil. € | 852k € | 61k € | 3.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.49 mil. € | 877k € | 128k € | 3.06 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.66 mil. € | 724k € | 24k € | 2.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.07 mil. € | 673k € | 10k € | 2.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 3.64 mil. € | 739k € | 44k € | 2.41 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.04 M € | 5.49 M € | 4.66 M € | 4.07 M € | 3.64 M € | 4.36 M € |
| EBITDA | 852 tis. € | 877 tis. € | 724 tis. € | 673 tis. € | 739 tis. € | 714 tis. € |
| EBITDA marža | 14.1 % | 16 % | 15.5 % | 16.5 % | 20.3 % | 16.4 % |
| Čistý zisk | 61 tis. € | 128 tis. € | 24 tis. € | 10 tis. € | 44 tis. € | 18 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.24 M € | 3.06 M € | 2.71 M € | 2.38 M € | 2.41 M € | 2.68 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IK
Konateľ
Ing. Karol Dittinger
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Ondrejčák
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Roman AchimskýPEP
Karol Dittinger
Roman Achimský
Karol Dittinger
Karol Dittinger
Vladimír Ondrejčák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 12 polí.
Obchodné meno
CBC Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Galvaniho 7/B
Vznik
2009-05-31 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44773293RPO
DIČ
2022842789FS
IČ DPH
SK7020000130 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-09-28 | Štátna veterinárna a potravinová správa Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 158k € |
| 2021-10-11 | Štátna veterinárna a potravinová správa Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 107k € |
| 2020-07-13 | Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky | Rámcová dohoda | 96k € |
| 2013-02-18 | Slovenská pošta, a. s. | Servisná zmluva – multifunkčné a kopírovacie zariadenia | 66k € |
| 2017-07-24 | Slovenská pošta, a. s. | Dodatok č. 2 k servisnej zmluve – reprografické zariadenia | 60k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CBC Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44773293/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44773293/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44773293", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →