SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 VLATO s. r. o.

  • IČO44662521
  • DIČ2022777273
  • IČ DPHSK2022777273
  • NACE2553

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Stará Turá, SK. Pôsobí v odvetví 2553.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 60/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.64mil. €
↗ +51.3% YoY
EBITDA · 2024
859k €
Čistý zisk · 2024
607k €
Aktíva spolu
3.25mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
C· 60/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 595k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.64 mil. € 859k € 607k € 3.25 mil. € RUZ závierka
2023 1.08 mil. € 481k € 303k € 2.29 mil. € RUZ závierka
2022 997k € 410k € 255k € 1.99 mil. € RUZ závierka
2021 989k € 402k € 261k € 1.78 mil. € RUZ závierka
2020 776k € 347k € 211k € 1.56 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.64 M €1.08 M €997 tis. €989 tis. €776 tis. €739 tis. €
EBITDA859 tis. €481 tis. €410 tis. €402 tis. €347 tis. €336 tis. €
EBITDA marža52.4 %44.4 %41.1 %40.7 %44.7 %45.5 %
Čistý zisk607 tis. €303 tis. €255 tis. €261 tis. €211 tis. €223 tis. €
Aktíva spolu3.25 M €2.29 M €1.99 M €1.78 M €1.56 M €1.17 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Tóth
Od 2022-05-17
VT
Konateľ
Vladimír Tóth
Od 2009-03-11
JT
Konateľ
Ján Tóth
Od 2009-03-11
Do 2011-08-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Tóth Konateľ 2009-03-11 2011-07-22
Ján Tóth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-03-11 2011-08-03
Vladimír Tóth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-03-11 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VLATO s. r. o.RPO
Sídlo
8. Apríla 20/128
Vznik
2009-03-11 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44662521RPO
DIČ
2022777273FS
IČ DPH
SK2022777273 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Stará Turá
Krajina
SK
IBAN
SK3611000000002922876606FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VLATO s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44662521/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44662521/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44662521",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →