SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SAK plus, s.r.o.
- IČO44625995
- DIČ2022768605
- IČ DPHSK2022768605
- NACE7120 · Technické testovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Technické testovanie, 18 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.14mil. €
↗ +123.5% YoY
EBITDA · 2025
220k €
Čistý zisk · 2025
155k €
Aktíva spolu
594k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
18
Σ 48k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.14 mil. € | 220k € | 155k € | 594k € | RUZ závierka |
| 2024 | 509k € | 27k € | -1 372 € | 367k € | RUZ závierka |
| 2023 | 690k € | 83k € | 33k € | 425k € | RUZ závierka |
| 2022 | 568k € | 100k € | 51k € | 445k € | RUZ závierka |
| 2021 | 456k € | 63k € | 32k € | 336k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.14 M € | 509 tis. € | 690 tis. € | 568 tis. € | 456 tis. € | 485 tis. € |
| EBITDA | 220 tis. € | 27 tis. € | 83 tis. € | 100 tis. € | 63 tis. € | 97 tis. € |
| EBITDA marža | 19.3 % | 5.4 % | 12.1 % | 17.5 % | 13.9 % | 20 % |
| Čistý zisk | 155 tis. € | -1 tis. € | 33 tis. € | 51 tis. € | 32 tis. € | 55 tis. € |
| Aktíva spolu | 594 tis. € | 367 tis. € | 425 tis. € | 445 tis. € | 336 tis. € | 350 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Krošlák
MK
Konateľ
Miroslav Krošlák
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Krošlák
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SAK plus, s.r.o.RPO
Sídlo
Majerská cesta, 8/A, 974 01, Banská Bystrica, Sloveská republika
Vznik
2009-02-26 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44625995RPO
DIČ
2022768605FS
IČ DPH
SK2022768605 · aktívneFS
NACE
7120 · Technické testovanie
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK3602000000003690187856FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-09-18 | Technická univerzita vo Zvolene | Zmluva o dielo na realizáciu stavebných prác na akcii: EPS ŠD Bariny, TU vo Zvolene | 37k € |
| 2024-03-06 | Mesto Lučenec | Servisná zmluva č. 05/M/2024 | 35k € |
| 2020-04-23 | Štátna vedecká knižnica v Banskej Bystrici | Zmluva o dielo_oprava EPS Lazovná 9_SAK plus | 15k € |
| 2023-07-10 | Rozhlas a televízia Slovenska | Zmluva o dielo | 10k € |
| 2015-04-15 | Rozhlas a televízia Slovenska | ZMLUVA O DIELO | 9 240 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SAK plus, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44625995/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44625995/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44625995", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →