SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 GREEN GRUPPE, s.r.o.

  • IČO44621281
  • DIČ2022798063
  • IČ DPHSK2022798063
  • NACE8130 · Čin.súv.s krajin.úpravou

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Sereď, SK. Pôsobí v odvetví Čin.súv.s krajin.úpravou, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2019
895k €
↗ +1.4% YoY
EBITDA · 2019
165k €
Čistý zisk · 2019
70k €
Aktíva spolu
684k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 8 916 €
Kredit
A· 85/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 20k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 432k 864k 1M 2015 2016 2017 2018 2019
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2019 895k € 165k € 70k € 684k € RUZ závierka
2018 882k € 151k € 76k € 513k € RUZ závierka
2017 864k € 81k € 13k € 403k € RUZ závierka
2016 930k € 203k € 125k € 457k € RUZ závierka
2015 1.19 mil. € 170k € 25k € 405k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka201920182017201620152014
Tržby895 tis. €882 tis. €864 tis. €930 tis. €1.19 M €697 tis. €
EBITDA165 tis. €151 tis. €81 tis. €203 tis. €170 tis. €107 tis. €
EBITDA marža18.4 %17.1 %9.3 %21.8 %14.3 %15.3 %
Čistý zisk70 tis. €76 tis. €13 tis. €125 tis. €25 tis. €41 tis. €
Aktíva spolu684 tis. €513 tis. €403 tis. €457 tis. €405 tis. €146 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ET
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Takáčová
Od 2023-03-28
AT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Takáč
Od 2022-05-18
DT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Takáč
Od 2022-05-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dušan Takáč Konateľ 2009-03-26
Eva Takáčová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-08-13 2023-03-27
Andrej Takáč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-03-26 2022-05-17
Dušan Takáč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-03-26 2022-05-17
Eva Poláková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-03-26 2015-08-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GREEN GRUPPE, s.r.o.RPO
Sídlo
Trnavská cesta 940/26
Vznik
2009-03-26 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44621281RPO
DIČ
2022798063FS
IČ DPH
SK2022798063 · aktívneFS
NACE
8130 · Čin.súv.s krajin.úpravou
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Sereď
Krajina
SK
IBAN
SK1075000000004024157289FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 8 916 € celková hodnota 2021-05-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-05-21 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 8 916 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GREEN GRUPPE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44621281/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44621281/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44621281",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →