SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JANETT s.r.o.

  • IČO44616571
  • DIČ2022767901
  • IČ DPHSK2022767901
  • NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Námestovo, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.2mil. €
↗ +25.1% YoY
EBITDA · 2025
83k €
Čistý zisk · 2025
6 159 €
Aktíva spolu
2.01mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 800k 2M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.2 mil. € 83k € 6 159 € 2.01 mil. € RUZ závierka
2024 1.76 mil. € 66k € 8 068 € 2.06 mil. € RUZ závierka
2023 1.46 mil. € 51k € 11k € 1.57 mil. € RUZ závierka
2022 285k € 37k € 5 406 € 1.11 mil. € RUZ závierka
2021 121k € -34k € -61k € 684k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.20 M €1.76 M €1.46 M €285 tis. €121 tis. €120 tis. €
EBITDA83 tis. €66 tis. €51 tis. €37 tis. €-34 tis. €17 tis. €
EBITDA marža3.8 %3.8 %3.5 %13.1 %-28.2 %14.1 %
Čistý zisk6 tis. €8 tis. €11 tis. €5 tis. €-61 tis. €-10 tis. €
Aktíva spolu2.01 M €2.06 M €1.57 M €1.11 M €684 tis. €460 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rastislav Ferletjak
Od 2022-09-28
ŽF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Žaneta Ferletjaková
Od 2022-05-21
AF
Konateľ
Adrián Ferletjak
Od 2018-12-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Rastislav Ferletjak Konateľ 2017-06-25
Žaneta Ferletjaková Konateľ 2009-02-20
Rastislav Ferletjak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-01-16 2022-09-27
Žaneta Ferletjaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-01-16 2022-05-20
Žaneta Ferletjaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-02-20 2018-01-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JANETT s.r.o.RPO
Sídlo
Mláka 1258
Vznik
2009-02-20 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44616571RPO
DIČ
2022767901FS
IČ DPH
SK2022767901 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Námestovo
Krajina
SK
IBAN
SK3156000000004087768001FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JANETT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44616571/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44616571/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44616571",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →