SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KRUPA print BIZ, s.r.o.

  • IČO44527551
  • DIČ2022734934
  • IČ DPHSK2022734934
  • NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
299k €
↗ +9.1% YoY
EBITDA · 2024
49k €
Čistý zisk · 2024
-2 971 €
Aktíva spolu
211k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 5 305 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 109k 217k 329k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 299k € 49k € -2 971 € 211k € RUZ závierka
2023 274k € 48k € 1 166 € 175k € RUZ závierka
2022 280k € 35k € -3 773 € 148k € RUZ závierka
2021 275k € 26k € 7 205 € 92k € RUZ závierka
2020 199k € 23k € 4 124 € 103k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby299 tis. €274 tis. €280 tis. €275 tis. €199 tis. €192 tis. €
EBITDA49 tis. €48 tis. €35 tis. €26 tis. €23 tis. €16 tis. €
EBITDA marža16.4 %17.6 %12.5 %9.6 %11.5 %8.6 %
Čistý zisk-3 tis. €1 tis. €-4 tis. €7 tis. €4 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu211 tis. €175 tis. €148 tis. €92 tis. €103 tis. €89 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Filip Krupa
Od 2023-01-14
TK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Krupa
Od 2023-01-14
MK
Konateľ
Marcela Krupová
Od 2008-12-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Filip Krupa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-19 2023-01-13
Tomáš Krupa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-19 2023-01-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Filip Krupa
od 2025-04-03
Tomáš Krupa
od 2025-04-03
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KRUPA print BIZ, s.r.o.RPO
Sídlo
Kragujevská 3519/19
Vznik
2008-12-19 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44527551RPO
DIČ
2022734934FS
IČ DPH
SK2022734934 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK4175000000004007306182FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 5 305 € celková hodnota 2022-04-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-04-07 Obec Skalité Zmluva o dielo 5 305 €
2021-01-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina Dodatok č. 1 k DOHODE číslo: 20/25/54E/5957 o poskytnutí finančného príspevku - Opatrenie č. 3A v rámci projektu „Prvá pomoc“ 0 €
2020-10-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina dohoda č.20/25/54E/5957 v rámci NP "Prvá pomoc" -opatrenie 3A 0 €
2020-06-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina dohoda č.20/25/54E/5160 v rámci NP "Prvá pomoc" -opatrenie 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KRUPA print BIZ, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44527551/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44527551/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44527551",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →