SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AUTOMATICA s. r. o.
- IČO44523556
- DIČ2022726541
- IČ DPHSK2022726541
- NACE2822 · Výroba dvíhacích zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví Výroba dvíhacích zar., 5 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2.86 mil. €
Zisk 11k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.86mil. €
↘ -16.9% YoY
EBITDA · 2025
184k €
Čistý zisk · 2025
11k €
Aktíva spolu
2.18mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
5
Σ 1.4 mil. €
EU projekty
1
Σ 360k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.86 mil. € | 184k € | 11k € | 2.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.44 mil. € | 300k € | 85k € | 2.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 6.02 mil. € | 243k € | 8 914 € | 2.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.99 mil. € | 219k € | 4 715 € | 2.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.77 mil. € | 197k € | 5 816 € | 2.97 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.86 M € | 3.44 M € | 6.02 M € | 2.99 M € | 1.77 M € | 2.19 M € |
| EBITDA | 184 tis. € | 300 tis. € | 243 tis. € | 219 tis. € | 197 tis. € | 204 tis. € |
| EBITDA marža | 6.4 % | 8.7 % | 4 % | 7.3 % | 11.1 % | 9.3 % |
| Čistý zisk | 11 tis. € | 85 tis. € | 9 tis. € | 5 tis. € | 6 tis. € | 872 € |
| Aktíva spolu | 2.18 M € | 2.17 M € | 2.32 M € | 2.33 M € | 2.97 M € | 2.20 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Kráľ
JK
Konateľ
Jozef Kráľ
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Kráľ
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Eva Vrábelová | Konateľ | 2008-12-09 | 2009-03-09 |
| Eva Vrábelová | Konateľ | 2008-12-09 | 2009-02-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jozef Kráľ
Jozef Kráľ
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AUTOMATICA s. r. o.RPO
Sídlo
Vrbická 1883/36
Vznik
2008-12-09 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44523556RPO
DIČ
2022726541FS
IČ DPH
SK2022726541 · aktívneFS
NACE
2822 · Výroba dvíhacích zar.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK0611000000002622206440FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-12-09 | Národné lesnícke centrum | Kúpna zmluva | 1.4 mil. € |
| 2018-02-08 | Ministerstvo školstva, vedy a výskumu a športu Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: VaI/DP/2016/1.2.2-02/I859 | 198k € |
| 2011-06-22 | Technická obnova a ochrana železníc, a.s. | Kúpna zmluva | 80k € |
| 2011-02-05 | Technická obnova a ochrana železníc,a.s.(TOOŽ) | Kúpna zmluva | 56k € |
| 2019-10-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 | 6 988 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AUTOMATICA s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44523556/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44523556/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44523556", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →