SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o.
- IČO44492553
- DIČ2022711922
- IČ DPHSK2022711922
- NACE9610
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 9610, 9 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
266k €
Zisk 26k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
266k €
↘ -9.3% YoY
EBITDA · 2025
44k €
Čistý zisk · 2025
26k €
Aktíva spolu
106k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
9
Σ 213k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 266k € | 44k € | 26k € | 106k € | RUZ závierka |
| 2024 | 293k € | 78k € | 55k € | 119k € | RUZ závierka |
| 2023 | 266k € | 93k € | 72k € | 115k € | RUZ závierka |
| 2022 | 155k € | 79k € | 65k € | 85k € | RUZ závierka |
| 2021 | 22k € | -8 165 € | -8 352 € | 5 453 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 266 tis. € | 293 tis. € | 266 tis. € | 155 tis. € | 22 tis. € | 41 tis. € |
| EBITDA | 44 tis. € | 78 tis. € | 93 tis. € | 79 tis. € | -8 tis. € | -5 tis. € |
| EBITDA marža | 16.7 % | 26.5 % | 35 % | 50.9 % | -36.5 % | -11.2 % |
| Čistý zisk | 26 tis. € | 55 tis. € | 72 tis. € | 65 tis. € | -8 tis. € | -5 tis. € |
| Aktíva spolu | 106 tis. € | 119 tis. € | 115 tis. € | 85 tis. € | 5 tis. € | 10 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Kostelanský
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Kostelanský
JK
Konateľ
Jozef Kostelanský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Andrej Kostelanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-11-13 | 2022-10-27 |
| Jozef Kostelanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-11-13 | 2022-10-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jozef Kostelanský
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o.RPO
Sídlo
SNP 1425
Vznik
2008-11-13 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44492553RPO
DIČ
2022711922FS
IČ DPH
SK2022711922 · aktívneFS
NACE
9610
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK7975000000004034151315FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-02-10 | Kúpeľno-liečebný ústav Ministerstva vnútra SR Arco | Zmluva KLUA 13-018/2023 na poskytovanie služieb v rámci prania a čistenia bielizne uzatvorená v zmysle §369 ods. 2 Obchodného zákonníka v platnom znení | 54k € |
| 2026-02-27 | Kúpeľno-liečebný ústav Ministerstva vnútra SR Arco | Rámcová dohoda č. KLUA -2026/32-3-6 | 49k € |
| 2025-02-28 | Kúpeľno-liečebný ústav Ministerstva vnútra SR Arco | Rámcová zmluva č. KLUA-23-014/2025 | 49k € |
| 2024-02-12 | Kúpeľno-liečebný ústav Ministerstva vnútra SR Arco | Kúpna zmluva KLUA 11-16/2024 | 49k € |
| 2025-02-06 | Stredná odborná škola, Slov. partizánov 1129/49, Považská Bystrica | Zmluva č. 1/2025 o poskytovaní služieb (pranie a chemické čistenie bielizne) | 6 509 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Rýchločistiareň Kostelanský, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44492553/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44492553/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44492553", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →