SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Bezpa Consult s. r. o.
- IČO44419881
- DIČ2022694894
- IČ DPHSK2022694894
- NACE8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Svrčinovec, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vzdelávanie i.n., 10 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
256k €
↘ -4.4% YoY
EBITDA · 2025
42k €
Čistý zisk · 2025
32k €
Aktíva spolu
189k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
10
Σ 66k €
EU projekty
1
Σ 109k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 256k € | 42k € | 32k € | 189k € | RUZ závierka |
| 2024 | 268k € | -64k € | -73k € | 305k € | RUZ závierka |
| 2023 | 509k € | 204k € | 147k € | 471k € | RUZ závierka |
| 2022 | 348k € | 152k € | 107k € | 368k € | RUZ závierka |
| 2021 | 166k € | 71k € | 49k € | 208k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 256 tis. € | 268 tis. € | 509 tis. € | 348 tis. € | 166 tis. € | 187 tis. € |
| EBITDA | 42 tis. € | -64 tis. € | 204 tis. € | 152 tis. € | 71 tis. € | 75 tis. € |
| EBITDA marža | 16.6 % | -23.9 % | 40 % | 43.8 % | 42.7 % | 40.4 % |
| Čistý zisk | 32 tis. € | -73 tis. € | 147 tis. € | 107 tis. € | 49 tis. € | 43 tis. € |
| Aktíva spolu | 189 tis. € | 305 tis. € | 471 tis. € | 368 tis. € | 208 tis. € | 175 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Najdeková
SG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Slavomír Gocál
AN
Konateľ
Anna Najdeková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Slavomír Gocál | Konateľ | 2008-10-14 | — |
| Anna Najdeková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-09-25 | 2022-05-20 |
| Mgr. Karol Najdek | Konateľ | 2008-10-14 | 2019-09-04 |
| Mgr. Karol Najdek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-10-14 | 2019-09-24 |
| Mgr. Karol Najdek | Konateľ | 2008-10-14 | 2019-09-24 |
| Slavomír Gocál | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-10-14 | 2022-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Anna Najdeková
Slavomír Gocál
Karol Najdek
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Bezpa Consult s. r. o.RPO
Sídlo
Svrčinovec 121
Vznik
2008-10-14 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44419881RPO
DIČ
2022694894FS
IČ DPH
SK2022694894 · aktívneFS
NACE
8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Svrčinovec
Krajina
SK
IBAN
SK4902000000002508946357FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-11-23 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. OPLZ/359/2018 | 109k € |
| 2018-10-04 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. OPĽZ/359/2018 | 109k € |
| 2026-02-03 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 19k € |
| 2025-03-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 14k € |
| 2024-03-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 13k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Bezpa Consult s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44419881/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44419881/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44419881", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →