SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ŠG s.r.o.

  • IČO44248440
  • DIČ2022671068
  • IČ DPHSK2022671068
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví 4100.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
485k €
↘ -9.6% YoY
EBITDA · 2025
59k €
Čistý zisk · 2025
-12k €
Aktíva spolu
305k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 306k 612k 927k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 485k € 59k € -12k € 305k € RUZ závierka
2024 536k € 85k € 4 272 € 440k € RUZ závierka
2023 420k € 95k € 6 470 € 453k € RUZ závierka
2022 563k € 81k € 1 570 € 366k € RUZ závierka
2021 843k € 107k € 26k € 418k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby485 tis. €536 tis. €420 tis. €563 tis. €843 tis. €981 tis. €
EBITDA59 tis. €85 tis. €95 tis. €81 tis. €107 tis. €220 tis. €
EBITDA marža12.2 %15.9 %22.5 %14.4 %12.7 %22.4 %
Čistý zisk-12 tis. €4 tis. €6 tis. €2 tis. €26 tis. €124 tis. €
Aktíva spolu305 tis. €440 tis. €453 tis. €366 tis. €418 tis. €424 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Šimon
Od 2022-05-05
PG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Gajan
Od 2022-05-05
ID
Konateľ
Ing. Dušan Šimon
Od 2008-08-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Gajan Konateľ 2008-08-20
Ing. Dušan Šimon Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-08-20 2022-05-04
Peter Gajan Konateľ 2008-08-20 2018-09-14
Peter Gajan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-08-20 2022-05-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ŠG s.r.o.RPO
Sídlo
Priehradná 12
Vznik
2008-08-20 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44248440RPO
DIČ
2022671068FS
IČ DPH
SK2022671068 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK0665000000000020298369FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-10-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda č. 15/16/51A2/43 o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa §51a zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 5 028 €
2019-11-14 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik ZMLUVA O DIELO č. 5245/2019/LSR 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ŠG s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44248440/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44248440/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44248440",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →