SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HERTY s.r.o.
- IČO44241780
- DIČ2022658990
- IČ DPHSK2022658990
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 5611.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 70/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
738k €
↗ +1.3% YoY
EBITDA · 2025
110k €
Čistý zisk · 2025
30k €
Aktíva spolu
736k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
B· 70/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
70 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 738k € | 110k € | 30k € | 736k € | RUZ závierka |
| 2024 | 729k € | 125k € | 71k € | 717k € | RUZ závierka |
| 2023 | 474k € | 54k € | 28k € | 588k € | RUZ závierka |
| 2022 | 117k € | -76k € | -92k € | 542k € | RUZ závierka |
| 2021 | 56k € | -27k € | -34k € | 548k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 738 tis. € | 729 tis. € | 474 tis. € | 117 tis. € | 56 tis. € | 138 tis. € |
| EBITDA | 110 tis. € | 125 tis. € | 54 tis. € | -76 tis. € | -27 tis. € | -31 tis. € |
| EBITDA marža | 14.9 % | 17.1 % | 11.3 % | -64.4 % | -48.8 % | -22.7 % |
| Čistý zisk | 30 tis. € | 71 tis. € | 28 tis. € | -92 tis. € | -34 tis. € | -40 tis. € |
| Aktíva spolu | 736 tis. € | 717 tis. € | 588 tis. € | 542 tis. € | 548 tis. € | 562 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Radoslav Špilberger
XL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Xénia Lehocká
XL
Konateľ
Xénia Lehocká
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Radoslav Špilberger | Konateľ | 2012-02-13 | — |
| Xénia Lehocká | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2025-03-07 | 2025-09-10 |
| Xénia Lehocká | Konateľ | 2023-08-09 | 2025-03-06 |
| Xénia Lehocká | Konateľ | 2023-08-09 | 2025-09-10 |
| Ing. Radoslav Špilberger | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-20 | 2025-09-10 |
| Ing. Radoslav Špilberger | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-11-30 | 2022-09-19 |
| Ing. Marek Špilberger | Konateľ | 2018-11-19 | 2023-08-09 |
| Ing. Marek Špilberger | Konateľ | 2018-11-19 | 2023-08-22 |
| Ing. Marek Špilberger | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-02-15 | 2018-11-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
HERTY s.r.o.RPO
Sídlo
Profesora Sáru 15066/3A
Vznik
2008-07-17 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44241780RPO
DIČ
2022658990FS
IČ DPH
SK2022658990 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK0811000000002941015625FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-07 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica | „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HERTY s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44241780/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44241780/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44241780", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →