SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Frape catering s.r.o.
- IČO44178450
- DIČ2022611690
- IČ DPHSK2022611690
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 92 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.6 mil. €
Zisk 133k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.6mil. €
↗ +15.5% YoY
EBITDA · 2025
336k €
Čistý zisk · 2025
133k €
Aktíva spolu
2.69mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
92
Σ 99k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.6 mil. € | 336k € | 133k € | 2.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.12 mil. € | 168k € | 70k € | 1.91 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.46 mil. € | 204k € | 94k € | 1.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.39 mil. € | 147k € | 64k € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.82 mil. € | 82k € | 18k € | 825k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.60 M € | 3.12 M € | 3.46 M € | 2.39 M € | 1.82 M € | 1.80 M € |
| EBITDA | 336 tis. € | 168 tis. € | 204 tis. € | 147 tis. € | 82 tis. € | 153 tis. € |
| EBITDA marža | 9.3 % | 5.4 % | 5.9 % | 6.1 % | 4.5 % | 8.5 % |
| Čistý zisk | 133 tis. € | 70 tis. € | 94 tis. € | 64 tis. € | 18 tis. € | 63 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.69 M € | 1.91 M € | 1.13 M € | 1.02 M € | 825 tis. € | 848 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DS
Konateľ
Dušan Schmidt
DS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Schmidt
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Schmidt
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Božena Schmidtová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-04-13 | 2023-04-19 |
| Dušan Schmidt | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-04-13 | 2023-04-19 |
| Dušan Schmidt | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-02-03 | 2023-04-12 |
| Miloš Schmidt | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-02-03 | 2023-04-12 |
| Božena Schmidtová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-05-21 | 2023-02-02 |
| Dušan Schmidt | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-05-21 | 2023-02-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Frape catering s.r.o.RPO
Sídlo
Hudobná 9715/7
Vznik
2008-05-21 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44178450RPO
DIČ
2022611690FS
IČ DPH
SK2022611690 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK4511110000001054163002FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-08-22 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Leopoldov | Zmluva o dodávkach polievok | 42k € |
| 2023-01-18 | Základná škola s materskou školou Lysá pod Makytou | Rámcová kúpna zmluva na dodávku potravín | 18k € |
| 2024-12-18 | Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku, M. R. Štefánika 432, Varín | Rámcová dohoda | 14k € |
| 2022-12-06 | Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku, M. R. Štefánika 432, Varín | Rámcová dohoda | 6 634 € |
| 2026-01-27 | Materská škola, Ľ. Štúra 5/5, Beluša | Rámcová kúpna zmluva | 6 495 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Frape catering s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44178450/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44178450/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44178450", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →