SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PT Trans, s.r.o.

  • IČO44060386
  • DIČ2022565424
  • IČ DPHSK2022565424
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Čierny Brod, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
159k €
↘ -9.5% YoY
EBITDA · 2025
24k €
Čistý zisk · 2025
-39k €
Aktíva spolu
469k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 394 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 92k 184k 279k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 159k € 24k € -39k € 469k € RUZ závierka
2024 176k € 37k € -66k € 525k € RUZ závierka
2023 254k € 58k € -54k € 546k € RUZ závierka
2022 228k € 88k € -19k € 596k € RUZ závierka
2021 152k € 70k € -6 014 € 440k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby159 tis. €176 tis. €254 tis. €228 tis. €152 tis. €200 tis. €
EBITDA24 tis. €37 tis. €58 tis. €88 tis. €70 tis. €85 tis. €
EBITDA marža15 %21.1 %22.7 %38.8 %45.8 %42.7 %
Čistý zisk-39 tis. €-66 tis. €-54 tis. €-19 tis. €-6 tis. €22 tis. €
Aktíva spolu469 tis. €525 tis. €546 tis. €596 tis. €440 tis. €348 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Cservenka
Od 2023-03-22
PC
Konateľ
Peter Cservenka
Od 2008-03-27
TM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tibor Mihaliček
Od 2013-04-17
Do 2016-04-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Cservenka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-03-27 2023-03-21
Tibor Mihaliček Konateľ 2008-03-27 2016-03-21
Tibor Mihaliček Konateľ 2008-03-27 2016-04-25
Tibor Mihaliček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-03-27 2013-04-16
Tibor Mihaliček Konateľ 2008-03-27 2013-04-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PT Trans, s.r.o.RPO
Sídlo
129
Vznik
2008-03-27 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44060386RPO
DIČ
2022565424FS
IČ DPH
SK2022565424 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Čierny Brod
Krajina
SK
IBAN
SK1631000000004210307201FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PT Trans, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44060386/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44060386/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44060386",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →