SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KORAKO, s. r. o.

  • IČO43959954
  • DIČ2022580813
  • IČ DPHSK2022580813
  • NACE4642 · Veľkoobch.s odevmi,obuv.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Partizánske, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s odevmi,obuv., 423 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 4.89 mil. € Zisk 386k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4.89mil. €
↗ +40.1% YoY
EBITDA · 2024
591k €
Čistý zisk · 2024
386k €
Aktíva spolu
3.37mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
423
Σ 22.69 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 10M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4.89 mil. € 591k € 386k € 3.37 mil. € RUZ závierka
2023 3.49 mil. € 225k € 67k € 3.13 mil. € RUZ závierka
2022 3.27 mil. € 186k € 153k € 3.09 mil. € RUZ závierka
2021 8.76 mil. € 1.84 mil. € 1.43 mil. € 3.3 mil. € RUZ závierka
2020 4.67 mil. € 806k € 614k € 2.15 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby4.89 M €3.49 M €3.27 M €8.76 M €4.67 M €1.39 M €
EBITDA591 tis. €225 tis. €186 tis. €1.84 M €806 tis. €51 tis. €
EBITDA marža12.1 %6.4 %5.7 %21 %17.2 %3.7 %
Čistý zisk386 tis. €67 tis. €153 tis. €1.43 M €614 tis. €17 tis. €
Aktíva spolu3.37 M €3.13 M €3.09 M €3.30 M €2.15 M €553 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslava Kováčiková
Od 2023-05-11
RK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rudolf Kováčik
Od 2023-05-11
RK
Konateľ
Rudolf Kováčik
Od 2008-03-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Martina Kováčiková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-17 2023-05-10
Martina Kováčiková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-03-08 2022-05-16
Rudolf Kováčik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-03-15 2011-03-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Rudolf Kováčik
od 2023-05-23
Martina Kováčiková
od 2017-07-13 · do 2023-05-23
Rudolf Kováčik
od 2017-01-31 · do 2017-07-13
Martina Kováčiková
od 2017-01-31 · do 2017-07-13
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KORAKO, s. r. o.RPO
Sídlo
Nitrianska cesta 31
Vznik
2008-03-15 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43959954RPO
DIČ
2022580813FS
IČ DPH
SK2022580813 · aktívneFS
NACE
4642 · Veľkoobch.s odevmi,obuv.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Partizánske
Krajina
SK
IBAN
CZ9603000000000302796470FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
423 zmlúv 22.69 mil. € celková hodnota 2026-04-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-05-28 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR Rámcová dohoda o dodávke hygienických balíčkov 6.78 mil. €
2024-01-25 Úrad pre investície a akvizície MO SR Rámcová dohoda č. 2023/525 – osobné ochranné pracovné prostriedky 2.92 mil. €
2021-10-08 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR Kúpna zmluva 720k €
2021-05-26 Správa štátnych hmotných rezerv SR Kúpna zmluva č. 53/ORŠHR/2021 660k €
2023-11-09 MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy Dodávka pohrebných truhiel + pohrebné doplnky 551k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KORAKO, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43959954/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43959954/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43959954",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 1d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 1d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →