SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Lontov Farm s.r.o.
- IČO43867383
- DIČ2022510501
- IČ DPHSK2022510501
- NACE0111 · Pestov.obilnín
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Nové Zámky, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
4.88mil. €
↗ +21.4% YoY
EBITDA · 2024
703k €
Čistý zisk · 2024
-255k €
Aktíva spolu
18.26mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
13
Σ 293k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.88 mil. € | 703k € | -255k € | 18.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.02 mil. € | 1.32 mil. € | 103k € | 18.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.92 mil. € | 1.55 mil. € | 498k € | 18.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.17 mil. € | 1.74 mil. € | 863k € | 10.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.72 mil. € | 1.13 mil. € | 475k € | 9.11 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4.88 M € | 4.02 M € | 2.92 M € | 4.17 M € | 2.72 M € | 2.07 M € |
| EBITDA | 703 tis. € | 1.32 M € | 1.55 M € | 1.74 M € | 1.13 M € | 602 tis. € |
| EBITDA marža | 14.4 % | 33 % | 53.1 % | 41.6 % | 41.7 % | 29.2 % |
| Čistý zisk | -255 tis. € | 103 tis. € | 498 tis. € | 863 tis. € | 475 tis. € | 208 tis. € |
| Aktíva spolu | 18.26 M € | 18.69 M € | 18.08 M € | 10.24 M € | 9.11 M € | 6.57 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JS
Konateľ
Josef Schmidt
WW
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Werner Welz
WW
Konateľ
Werner Welz
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Werner Welz | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-12-01 | 2021-10-12 |
| Werner Welz | Konateľ | 2017-12-01 | 2021-10-12 |
| Carsten Lund Thomsen | Konateľ | 2017-08-16 | 2017-11-30 |
| Carsten Lund Thomsen | Konateľ | 2017-08-16 | 2017-12-01 |
| Jon Erik Malthe-Bruun | Konateľ | 2017-08-16 | 2017-11-30 |
| Jon Erik Malthe-Bruun | Konateľ | 2017-08-16 | 2017-12-01 |
| Henrik Bay Østergaard | Konateľ | 2016-06-22 | 2017-08-16 |
| Henrik Bay Østergaard | Konateľ | 2016-06-22 | 2017-08-24 |
| Peder Næsborg | Konateľ | 2016-06-22 | 2017-12-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Werner Welz
Ján Hanzel
Peder Næsborg
Henrik Bay Østergaard
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Lontov Farm s.r.o.RPO
Sídlo
Svätoplukova 4388/1
Vznik
2007-12-12 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43867383RPO
DIČ
2022510501FS
IČ DPH
SK2022510501 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
IBAN
SK1809000000005178428293FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-11-21 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2023/00186 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 98k € |
| 2022-11-02 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2022/00437 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 30k € |
| 2022-11-02 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2022/00437 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 30k € |
| 2020-11-24 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. 42220/2020/710 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe v znení Dodatku č. 2 | 29k € |
| 2021-12-09 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2021/00568 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 29k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lontov Farm s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/43867383/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/43867383/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "43867383", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →