SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 AM HOTELS s. r. o.

  • IČO43837981
  • DIČ2022512943
  • IČ DPHSK2022512943
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Rimavská Sobota, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 3 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
736k €
↗ +81.4% YoY
EBITDA · 2025
318k €
Čistý zisk · 2025
216k €
Aktíva spolu
1.88mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
3
Σ 400k €
EU projekty
1
Σ 245k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 267k 534k 810k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 736k € 318k € 216k € 1.88 mil. € RUZ závierka
2024 406k € 235k € 154k € 1.61 mil. € RUZ závierka
2023 106k € 33k € -8 668 € 1.6 mil. € RUZ závierka
2022 46k € 35k € 6 223 € 1.53 mil. € RUZ závierka
2021 42k € 31k € 16k € 794k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby736 tis. €406 tis. €106 tis. €46 tis. €42 tis. €18 tis. €
EBITDA318 tis. €235 tis. €33 tis. €35 tis. €31 tis. €16 tis. €
EBITDA marža43.3 %57.8 %31.2 %77.9 %74.9 %93.5 %
Čistý zisk216 tis. €154 tis. €-9 tis. €6 tis. €16 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu1.88 M €1.61 M €1.60 M €1.53 M €794 tis. €574 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Attila Molnár
Od 2025-10-29
KM
Konateľ
Krisztína Molnár
Od 2020-06-30
AM
Konateľ
Attila Molnár
Od 2007-12-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mária Molnár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-19 2025-10-28
Mária Molnár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-07-10 2022-05-18
Attila Molnár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-03-23 2020-07-09
Krisztina Molnár Konateľ 2007-12-20 2019-03-22
Krisztína Molnár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-12-20 2019-03-22
Mária Molnár Konateľ 2007-12-20 2019-03-14
Mária Molnár Konateľ 2007-12-20 2019-03-22
Marianna Molnár Konateľ 2007-12-20 2019-03-14
Marianna Molnár Konateľ 2007-12-20 2019-03-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Attila Molnár
od 2025-11-21
Mária Molnár
od 2021-06-15 · do 2025-11-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AM HOTELS s. r. o.RPO
Sídlo
Malohontská 59
Vznik
2007-12-20 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43837981RPO
DIČ
2022512943FS
IČ DPH
SK2022512943 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Rimavská Sobota
Krajina
SK
IBAN
SK3202000000004268963551FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 400k € celková hodnota 2024-08-22 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-08-04 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 200k €
2023-03-31 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA na nehnuteľnosti č. 147/2021-2060-4233-ATN3-ZZ-1 200k €
2024-08-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota Dohoda - Právo na prvé zamestnanie 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AM HOTELS s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43837981/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43837981/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43837981",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →