SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TATRY HOTELS s. r. o.

  • IČO43822312
  • DIČ2022508455
  • IČ DPHSK2022508455
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 88/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2.09 mil. € Zisk 20k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.09mil. €
↗ +10.8% YoY
EBITDA · 2025
192k €
Čistý zisk · 2025
20k €
Aktíva spolu
3.22mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 4 164 €
Kredit
A· 88/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
88 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 760k 2M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.09 mil. € 192k € 20k € 3.22 mil. € RUZ závierka
2024 1.89 mil. € 179k € 20k € 3.16 mil. € RUZ závierka
2023 1.79 mil. € 181k € 51k € 2.99 mil. € RUZ závierka
2022 1.27 mil. € 179k € 63k € 2.58 mil. € RUZ závierka
2021 597k € -155k € -241k € 2.61 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.09 M €1.89 M €1.79 M €1.27 M €597 tis. €304 tis. €
EBITDA192 tis. €179 tis. €181 tis. €179 tis. €-155 tis. €14 tis. €
EBITDA marža9.2 %9.5 %10.2 %14.1 %-26 %4.6 %
Čistý zisk20 tis. €20 tis. €51 tis. €63 tis. €-241 tis. €-5 tis. €
Aktíva spolu3.22 M €3.16 M €2.99 M €2.58 M €2.61 M €2.89 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Galko
Od 2021-07-13
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rudolf Galko
Od 2021-07-13
IM
Konateľ
Ing. Michal Galko
Od 2020-10-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing Rudolf Galko Konateľ 2013-06-20
Ing. Rudolf Galko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-29 2021-07-12
Danuša Latiaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-12-18 2013-06-28
Ing. Jozef Latiak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-12-18 2013-06-28
Danuša Latiaková Konateľ 2007-12-12 2009-12-17
Danuša Latiaková Konateľ 2007-12-12 2013-06-20
Danuša Latiaková Konateľ 2007-12-12 2013-06-28
Danuša Latiaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-12-12 2009-12-17
Ing. Jozef Latiak Konateľ 2007-12-12 2013-06-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Michal Galko
od 2023-06-15
Rudolf Galko
od 2020-06-05
Michal Galko
od 2022-01-10 · do 2023-06-15
Rudolf Galko
od 2019-05-10 · do 2019-10-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TATRY HOTELS s. r. o.RPO
Sídlo
Matúškova 19
Vznik
2007-12-12 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43822312RPO
DIČ
2022508455FS
IČ DPH
SK2022508455 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK1811110000001223706005FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 4 164 € celková hodnota 2023-01-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-01 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš D O H O D Ač. 20/22/54X/29 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu „Pracuj, zmeň svoj život“- Aktivita č. 3 Podpora zamestnávania UoZ – Opatrenie č. 2 podľa § 54 ods. 1 písm. d) zákona č. 5/2004 Z. z. o sl 12k €
2023-01-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 4 164 €
2020-07-07 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš D O H O D A číslo: 20/22/54E/2161 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp 0 €
2020-05-04 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš D O H O D A číslo: 20/22/54E/631 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpis 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TATRY HOTELS s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43822312/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43822312/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43822312",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →