POZEMKOVÉ SPOLOČENSTVO Štandardný profil

🇸🇰 Komposesorát Pavla Majorčíka České Brezovo, pozemkové spoločenstvo

  • IČO42313279
  • DIČ2024060225
  • NACE0210 · Lesné hospodárstvo

Pozemkové spoločenstvo, registrovaná 2014, so sídlom v České Brezovo, SK. Pôsobí v odvetví Lesné hospodárstvo.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 78/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 126k € Zisk 99k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
126k €
↘ -35.8% YoY
EBITDA · 2025
126k €
Čistý zisk · 2025
99k €
Aktíva spolu
156k €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 78/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 426 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
78 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 84k 169k 256k 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 126k € 126k € 99k € 156k € RUZ závierka
2024 197k € 197k € 155k € 204k € RUZ závierka
2023 225k € 224k € 177k € 222k € RUZ závierka
2022 232k € 232k € 183k € 232k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2025202420232022
Tržby126 tis. €197 tis. €225 tis. €232 tis. €
EBITDA126 tis. €197 tis. €224 tis. €232 tis. €
EBITDA marža99.8 %99.9 %99.8 %99.9 %
Čistý zisk99 tis. €155 tis. €177 tis. €183 tis. €
Aktíva spolu156 tis. €204 tis. €222 tis. €232 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MS
Predseda
Martin Sabó
Od 2024-03-17
MS
Predseda
Martin Sabó
Od 2023-03-26
Do 2024-03-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Komposesorát Pavla Majorčíka České Brezovo, pozemkové spoločenstvoRPO
Sídlo
89
Vznik
2014-02-11 · 12 rokov
Právna forma
Pozemkové spoločenstvoRPO
IČO
42313279RPO
DIČ
2024060225FS
NACE
0210 · Lesné hospodárstvo
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
České Brezovo
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Komposesorát Pavla Majorčíka České Brezovo, pozemkové spoločenstvo nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/42313279/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/42313279/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "42313279",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →