SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Appraisal services s. r. o.
- IČO36858072
- DIČ2022610557
- IČ DPHSK2022610557
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
107k €
↘ -18.6% YoY
EBITDA · 2025
13k €
Čistý zisk · 2025
2 474 €
Aktíva spolu
83k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 87/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107k € | 13k € | 2 474 € | 83k € | RUZ závierka |
| 2024 | 131k € | 12k € | 2 304 € | 84k € | RUZ závierka |
| 2023 | 123k € | 28k € | 19k € | 88k € | RUZ závierka |
| 2022 | 139k € | 21k € | 16k € | 72k € | RUZ závierka |
| 2021 | 103k € | 5 732 € | 2 420 € | 48k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 107 tis. € | 131 tis. € | 123 tis. € | 139 tis. € | 103 tis. € | 103 tis. € |
| EBITDA | 13 tis. € | 12 tis. € | 28 tis. € | 21 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | 11.7 % | 9 % | 22.5 % | 15.2 % | 5.5 % | 6.3 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 2 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 83 tis. € | 84 tis. € | 88 tis. € | 72 tis. € | 48 tis. € | 41 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Londák
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Marián Kačur
IJ
Konateľ
Ing. Ján Londák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Marián Kačur | Konateľ | 2008-08-25 | — |
| Ing. Ján Londák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-12-05 | 2022-07-28 |
| Ing. Ján Londák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-10-02 | 2018-12-04 |
| JUDr. Marián Kačur | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-10-02 | 2022-07-28 |
| Ing. Ján Londák | Konateľ | 2013-02-22 | 2018-12-04 |
| Ing. Tomáš Brabenec | Konateľ | 2011-12-23 | 2014-10-01 |
| Ing. Tomáš Brabenec | Konateľ | 2011-12-23 | 2014-09-11 |
| Mgr. Marián Kačur | Konateľ | 2008-08-25 | 2009-12-17 |
| Dana Trezziová | Konateľ | 2008-06-25 | 2014-10-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marián Kačur
Ján Londák
Marián Kačur
Ján Londák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Appraisal services s. r. o.RPO
Sídlo
Jozefská 17
Vznik
2008-05-01 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36858072RPO
DIČ
2022610557FS
IČ DPH
SK2022610557 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK9483300000002800413718FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-07-20 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik | Rámcová dohoda č. 5088/2017 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Appraisal services s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36858072/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36858072/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36858072", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →