SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TRANSEL SLOVAKIA s.r.o.

  • IČO36802581
  • DIČ2022410489
  • IČ DPHSK2022410489
  • NACE5231

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Humenné, SK. Pôsobí v odvetví 5231.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
86k €
↗ +61.7% YoY
EBITDA · 2025
6 588 €
Čistý zisk · 2025
5 499 €
Aktíva spolu
81k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 39k 78k 118k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 86k € 6 588 € 5 499 € 81k € RUZ závierka
2024 53k € 1 597 € 458 € 68k € RUZ závierka
2023 85k € 2 029 € 224 € 52k € RUZ závierka
2022 103k € 20k € 15k € 53k € RUZ závierka
2021 108k € 22k € 20k € 50k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby86 tis. €53 tis. €85 tis. €103 tis. €108 tis. €63 tis. €
EBITDA7 tis. €2 tis. €2 tis. €20 tis. €22 tis. €-20 tis. €
EBITDA marža7.7 %3 %2.4 %19.3 %20.8 %-31.1 %
Čistý zisk5 tis. €458 €224 €15 tis. €20 tis. €-20 tis. €
Aktíva spolu81 tis. €68 tis. €52 tis. €53 tis. €50 tis. €30 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

EL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eliáš Labanc
Od 2023-02-25
EL
Konateľ
Eliáš Labanc
Od 2007-07-11
EL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eliáš Labanc
Od 2022-05-26
Do 2023-02-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Eliáš Labanc Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-07-11 2022-05-25
Eliáš Labanc Konateľ 2007-07-11 2023-02-24
Ing. Jaroslav Hnatič Konateľ 2007-07-11 2018-11-21
Ing. Jaroslav Hnatič Konateľ 2007-07-11 2019-01-10
Ing. Jaroslav Hnatič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-07-11 2019-01-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TRANSEL SLOVAKIA s.r.o.RPO
Sídlo
Fidlikova 99
Vznik
2007-07-11 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36802581RPO
DIČ
2022410489FS
IČ DPH
SK2022410489 · aktívneFS
NACE
5231
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Humenné
Krajina
SK
IBAN
SK7209000000000464059414FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRANSEL SLOVAKIA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36802581/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36802581/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36802581",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →