SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ProtoWay s.r.o.

  • IČO36792462
  • DIČ2022396420
  • IČ DPHSK2022396420
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 7020.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 94k € Zisk -44k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
94k €
↘ -32.7% YoY
EBITDA · 2025
-43k €
Čistý zisk · 2025
-44k €
Aktíva spolu
233k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 13 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 51k 101k 153k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 94k € -43k € -44k € 233k € RUZ závierka
2024 139k € 29k € 20k € 515k € RUZ závierka
2023 87k € -2 788 € -12k € 484k € RUZ závierka
2022 90k € 50k € 37k € 494k € RUZ závierka
2021 111k € 83k € 61k € 464k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby94 tis. €139 tis. €87 tis. €90 tis. €111 tis. €77 tis. €
EBITDA-43 tis. €29 tis. €-3 tis. €50 tis. €83 tis. €52 tis. €
EBITDA marža-46.4 %20.8 %-3.2 %55.8 %74.6 %68.3 %
Čistý zisk-44 tis. €20 tis. €-12 tis. €37 tis. €61 tis. €41 tis. €
Aktíva spolu233 tis. €515 tis. €484 tis. €494 tis. €464 tis. €397 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Tomáš Trúsik
Od 2023-06-17
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Radovan Mikuš
Od 2021-06-22
MR
Konateľ
Mgr. Radovan Mikuš
Od 2007-06-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Tomáš Trúsik Konateľ 2007-06-16
Mgr. Tomáš Trúsik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-24 2023-06-16
Mgr. Radovan Mikuš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-16 2021-06-21
Mgr. Radovan Mikuš Konateľ 2007-06-16 2021-06-21
Mgr. Tomáš Trúsik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-16 2022-05-23
Mgr. Tomáš Trúsik Konateľ 2007-06-16 2013-01-21
Mgr. Tomáš Trúsik Konateľ 2007-06-16 2023-06-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ProtoWay s.r.o.RPO
Sídlo
Klemensova 6
Vznik
2007-06-16 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36792462RPO
DIČ
2022396420FS
IČ DPH
SK2022396420 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK5711000000002626013451FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ProtoWay s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36792462/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36792462/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36792462",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →