SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 1. účtovná, spol. s r.o.

  • IČO36792080
  • DIČ2022394528
  • IČ DPHSK2022394528
  • NACE6920 · Účtovnícke činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
198k €
↗ +8.0% YoY
EBITDA · 2025
16k €
Čistý zisk · 2025
8 322 €
Aktíva spolu
90k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 16 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 72k 144k 218k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 198k € 16k € 8 322 € 90k € RUZ závierka
2024 183k € 18k € 8 957 € 80k € RUZ závierka
2023 187k € 13k € 5 120 € 80k € RUZ závierka
2022 153k € 19k € 15k € 69k € RUZ závierka
2021 125k € 3 263 € -8 808 € 72k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby198 tis. €183 tis. €187 tis. €153 tis. €125 tis. €145 tis. €
EBITDA16 tis. €18 tis. €13 tis. €19 tis. €3 tis. €35 tis. €
EBITDA marža8.2 %9.7 %6.9 %12.3 %2.6 %24.1 %
Čistý zisk8 tis. €9 tis. €5 tis. €15 tis. €-9 tis. €19 tis. €
Aktíva spolu90 tis. €80 tis. €80 tis. €69 tis. €72 tis. €101 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jana Oravcová
Od 2022-02-01
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. JUDr. Tomáš Oravec
Od 2022-02-01
IJ
Konateľ
Ing. Jana Oravcová
Od 2022-01-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. JUDr. Tomáš Oravec Konateľ 2008-11-25
Ing. JUDr. Tomáš Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-09-11 2022-01-31
Ing. Mgr. Tomáš Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-11-11 2014-09-10
Ing. Bc. Tomáš Oravec Konateľ 2008-11-25 2010-11-10
Ing. Mgr. Tomáš Oravec Konateľ 2008-11-25 2014-09-10
Ing. Bc. Tomáš Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-15 2010-11-10
Ing. Jozef Oravec Konateľ 2007-06-15 2015-05-22
Ing. Jozef Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-15 2014-09-10
Ing. Jozef Oravec Konateľ 2007-06-15 2015-05-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
1. účtovná, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Cesta na štadión 10
Vznik
2007-06-15 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36792080RPO
DIČ
2022394528FS
IČ DPH
SK2022394528 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK2411110000001316040003FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
1. účtovná, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36792080/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36792080/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36792080",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →