SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AIRMARKET, s.r.o.

  • IČO36789674
  • DIČ2022392526
  • IČ DPHSK2022392526
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 279k € Zisk -8 951 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
279k €
↘ -39.0% YoY
EBITDA · 2025
-6 074 €
Čistý zisk · 2025
-8 951 €
Aktíva spolu
112k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 200 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 216k 431k 654k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 279k € -6 074 € -8 951 € 112k € RUZ závierka
2024 457k € 35k € 27k € 135k € RUZ závierka
2023 416k € 52k € 43k € 99k € RUZ závierka
2022 594k € 53k € 45k € 385k € RUZ závierka
2021 237k € -21k € -24k € 113k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby279 tis. €457 tis. €416 tis. €594 tis. €237 tis. €184 tis. €
EBITDA-6 tis. €35 tis. €52 tis. €53 tis. €-21 tis. €11 tis. €
EBITDA marža-2.2 %7.7 %12.5 %8.9 %-8.8 %5.7 %
Čistý zisk-9 tis. €27 tis. €43 tis. €45 tis. €-24 tis. €182 €
Aktíva spolu112 tis. €135 tis. €99 tis. €385 tis. €113 tis. €86 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Žinčík
Od 2022-09-27
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Mihala
Od 2022-09-27
Konateľ
Ivan Žinčík
Od 2007-06-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Mihala Konateľ 2007-06-12
Jaroslav Režný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-14 2012-11-29
Ivan Žinčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-12 2022-09-26
Ján Mihala Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-12 2022-09-26
Jaroslav Režný Konateľ 2007-06-12 2010-01-27
Jaroslav Režný Konateľ 2007-06-12 2012-11-29
Jaroslav Režný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-12 2009-05-13
Jaroslav Režný Konateľ 2007-06-12 2009-05-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Mihala
od 2022-04-11
Ivan Žinčík
od 2022-04-11
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AIRMARKET, s.r.o.RPO
Sídlo
Jánošíkova 2773/4A
Vznik
2007-06-12 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36789674RPO
DIČ
2022392526FS
IČ DPH
SK2022392526 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK3302000000002326237154FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 200 € celková hodnota 2023-06-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-06-16 Obec Bošáca Kúpna zmluva 63/2023 - Seat Inca 200 €
2020-06-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda číslo 20/10/54E/2041 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AIRMARKET, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36789674/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36789674/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36789674",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →