SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 B&H Insurance, s.r.o.

  • IČO36789429
  • DIČ2022405022
  • IČ DPHSK2022405022
  • NACE7430 · Prekladateľské čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Prekladateľské čin..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
940k €
↗ +16.3% YoY
EBITDA · 2024
312k €
Čistý zisk · 2024
235k €
Aktíva spolu
323k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 341k 683k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 940k € 312k € 235k € 323k € RUZ závierka
2023 808k € 293k € 220k € 437k € RUZ závierka
2022 701k € 195k € 140k € 225k € RUZ závierka
2021 668k € 311k € 240k € 334k € RUZ závierka
2020 615k € 273k € 211k € 296k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby940 tis. €808 tis. €701 tis. €668 tis. €615 tis. €534 tis. €
EBITDA312 tis. €293 tis. €195 tis. €311 tis. €273 tis. €117 tis. €
EBITDA marža33.2 %36.3 %27.9 %46.7 %44.3 %22 %
Čistý zisk235 tis. €220 tis. €140 tis. €240 tis. €211 tis. €86 tis. €
Aktíva spolu323 tis. €437 tis. €225 tis. €334 tis. €296 tis. €160 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marcela Boleková
Od 2022-08-17
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubomír Hrehovčík
Od 2022-02-02
IM
Konateľ
Ing. Marcela Boleková
Od 2009-10-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ľubica Hrehovčíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-07-18 2022-02-01
Ing. Ľubica Hrehovčíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-12-02 2019-07-17
Ing. Marcela Boleková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-12-28 2022-08-16
Mgr. Daniela Sekáčová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-12-28 2015-12-01
Ing. Ľubomír Hrehovčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-12 2010-12-27
Ing. Ľubomír Hrehovčík Konateľ 2007-06-12 2010-11-22
Ing. Ľubomír Hrehovčík Konateľ 2007-06-12 2010-12-27
Ing. Zdena Litvajová Konateľ 2007-06-12 2009-10-19
Ing. Zdena Litvajová Konateľ 2007-06-12 2009-11-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
B&H Insurance, s.r.o.RPO
Sídlo
Mlynské Nivy 10
Vznik
2007-06-12 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36789429RPO
DIČ
2022405022FS
IČ DPH
SK2022405022 · aktívneFS
NACE
7430 · Prekladateľské čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK9002000000002329142054FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B&H Insurance, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36789429/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36789429/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36789429",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →