SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Zettech, spol s r.o.

  • IČO36789160
  • DIČ2022392581
  • IČ DPHSK2022392581
  • NACE6831 · Realitné kancelárie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Realitné kancelárie.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 11k € Zisk -17k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
11k €
↘ -30.3% YoY
EBITDA · 2025
-2 955 €
Čistý zisk · 2025
-17k €
Aktíva spolu
209k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 7k 15k 22k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 11k € -2 955 € -17k € 209k € RUZ závierka
2024 16k € -877 € -17k € 224k € RUZ závierka
2023 20k € 14k € -2 393 € 244k € RUZ závierka
2022 18k € 2 850 € -14k € 267k € RUZ závierka
2021 18k € 7 066 € -2 126 € 270k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby11 tis. €16 tis. €20 tis. €18 tis. €18 tis. €18 tis. €
EBITDA-3 tis. €-877 €14 tis. €3 tis. €7 tis. €9 tis. €
EBITDA marža-26.3 %-5.4 %69.6 %15.8 %39.2 %49.9 %
Čistý zisk-17 tis. €-17 tis. €-2 tis. €-14 tis. €-2 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu209 tis. €224 tis. €244 tis. €267 tis. €270 tis. €261 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Dobeš
Od 2014-11-22
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Katarína Beňová Dobešová
Od 2014-11-22
IJ
Konateľ
Ing. Ján Dobeš
Od 2014-07-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Katarína Beňová Dobešová Konateľ 2014-07-30
Ing. Juraj Liday Konateľ 2012-10-06 2014-11-21
Ing. Juraj Liday Konateľ 2012-10-06 2014-07-30
Mgr. Marek Borovský Konateľ 2012-06-06 2014-11-21
Mgr. Marek Borovský Konateľ 2012-06-06 2014-07-30
Ing. Ján Dobeš Člen dozorného orgánu 2011-03-10 2012-10-05
Ing. Juraj Liday člen predstavenstva 2011-03-10 2012-10-05
Andrej Liday predseda predstavenstva 2010-08-11 2012-10-05
Ing. Ján Dobeš člen predstavenstva 2010-08-11 2011-03-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Zettech, spol s r.o.RPO
Sídlo
Staré Grunty 158/A
Vznik
2007-06-09 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36789160RPO
DIČ
2022392581FS
IČ DPH
SK2022392581 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK5111110000001100936003FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Zettech, spol s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36789160/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36789160/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36789160",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →