SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CHYŽBET SK, s.r.o.

  • IČO36789097
  • DIČ2022394737
  • IČ DPHSK2022394737
  • NACE2361 · Výroba stav.betón.výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Turany, SK. Pôsobí v odvetví Výroba stav.betón.výr., 10 verejných zmlúv v CRZ, 5 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 14.28 mil. € Zisk 433k €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
14.28mil. €
↗ +10.1% YoY
EBITDA · 2024
2.58mil. €
Čistý zisk · 2024
433k €
Aktíva spolu
11.91mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
10
Σ 1.22 mil. €
EU projekty
5
Σ 3.11 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 5M 10M 16M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 14.28 mil. € 2.58 mil. € 433k € 11.91 mil. € RUZ závierka
2023 12.97 mil. € 3.21 mil. € 943k € 12.53 mil. € RUZ závierka
2022 13.36 mil. € 3.11 mil. € 1.24 mil. € 12.16 mil. € RUZ závierka
2021 9.05 mil. € 2.01 mil. € 682k € 8.57 mil. € RUZ závierka
2020 6.71 mil. € 1.75 mil. € 484k € 8 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby14.28 M €12.97 M €13.36 M €9.05 M €6.71 M €5.12 M €
EBITDA2.58 M €3.21 M €3.11 M €2.01 M €1.75 M €983 tis. €
EBITDA marža18.1 %24.8 %23.3 %22.2 %26.1 %19.2 %
Čistý zisk433 tis. €943 tis. €1.24 M €682 tis. €484 tis. €44 tis. €
Aktíva spolu11.91 M €12.53 M €12.16 M €8.57 M €8.00 M €6.91 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adam Lys
Od 2022-10-21
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Lys
Od 2022-10-21
AL
Konateľ
Adam Lys
Od 2010-03-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marek Lys Konateľ 2010-03-19
Jan Lys Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-10-21 2023-03-16
Adam Lys Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-19 2022-10-20
Jan Lys Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-19 2022-10-20
Marek Lys Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-19 2022-10-20
Adam Lyš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-03-13 2017-09-18
Marek Lyš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-03-13 2017-09-18
Adam Lys Konateľ 2010-03-19 2017-09-22
Adam Lyš Konateľ 2010-03-19 2017-09-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Adam Lys
od 2022-04-21
Marek Lys
od 2022-04-21
Anna Lys
od 2022-04-21 · do 2023-06-12
Dorota Maria Lys
od 2022-04-21 · do 2023-12-18
Jan Lys
od 2022-04-21 · do 2023-06-12
Monika Magdalena Lys
od 2022-04-21 · do 2023-12-18
Adam Lyš
od 2017-08-09 · do 2022-04-21
Anna Lyš
od 2017-08-09 · do 2022-04-21
Dorota Maria Lyš
od 2017-08-09 · do 2022-04-21
Jan Lyš
od 2017-08-09 · do 2022-04-21
Marek Lyš
od 2017-08-09 · do 2022-04-21
Monika Magdalena Lyš
od 2017-08-09 · do 2022-04-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CHYŽBET SK, s.r.o.RPO
Sídlo
Budovateľská 1234
Vznik
2007-06-09 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36789097RPO
DIČ
2022394737FS
IČ DPH
SK2022394737 · aktívneFS
NACE
2361 · Výroba stav.betón.výr.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Turany
Krajina
SK
IBAN
SK1002000000004967056651FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 1.22 mil. € celková hodnota 2026-04-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-02-01 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 925k €
2019-11-27 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 847k €
2026-04-28 Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU reg. č. PSK-SIEA-008-2025-DV-EFRR/D592 815k €
2022-08-09 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC421-2018-46/BWZ4 222k €
2022-04-21 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KŽP-PO4-SC421-2019-59/BUL9 181k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CHYŽBET SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36789097/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36789097/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36789097",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →