SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 PROPLAST SK s.r.o.

  • IČO36788210
  • DIČ2022391734
  • IČ DPHSK2022391734
  • NACE2221 · Výroba plastových dosiek

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Lužianky, SK. Pôsobí v odvetví Výroba plastových dosiek, 2 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.19 mil. € Zisk 70k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.19mil. €
↗ +17.5% YoY
EBITDA · 2024
195k €
Čistý zisk · 2024
70k €
Aktíva spolu
2.22mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 50k €
EU projekty
1
Σ 63k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 539k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.19 mil. € 195k € 70k € 2.22 mil. € RUZ závierka
2023 1.01 mil. € 265k € 133k € 2.07 mil. € RUZ závierka
2022 1.48 mil. € 345k € 216k € 1.79 mil. € RUZ závierka
2021 1.48 mil. € 264k € 158k € 1.78 mil. € RUZ závierka
2020 833k € 225k € 117k € 1.55 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.19 M €1.01 M €1.48 M €1.48 M €833 tis. €1.00 M €
EBITDA195 tis. €265 tis. €345 tis. €264 tis. €225 tis. €228 tis. €
EBITDA marža16.4 %26.2 %23.2 %17.9 %27 %22.8 %
Čistý zisk70 tis. €133 tis. €216 tis. €158 tis. €117 tis. €117 tis. €
Aktíva spolu2.22 M €2.07 M €1.79 M €1.78 M €1.55 M €1.55 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Horák
Od 2022-05-23
MH
Konateľ
Martin Horák
Od 2007-06-08
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Horák
Od 2007-06-08
Do 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PROPLAST SK s.r.o.RPO
Sídlo
Rastislavova 376
Vznik
2007-06-08 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36788210RPO
DIČ
2022391734FS
IČ DPH
SK2022391734 · aktívneFS
NACE
2221 · Výroba plastových dosiek
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Lužianky
Krajina
SK
IBAN
SK8911000000002620777979FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 50k € celková hodnota 2024-03-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-11-10 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC411-2023-82/DPQ2 50k €
2024-03-20 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O VYPLŇOVACOM PRÁVE K BLANKOZMENKE S AVALOM č. KŽP-PO4-SC411-2023-82/DPQ2/ZoVPBA 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROPLAST SK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36788210/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36788210/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36788210",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →