SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 INTERFOREST SK, spol. s r.o.

  • IČO36787825
  • DIČ2022397685
  • IČ DPHSK2022397685
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 12 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 79/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.28 mil. € Zisk 42k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.28mil. €
↗ +37.0% YoY
EBITDA · 2025
95k €
Čistý zisk · 2025
42k €
Aktíva spolu
652k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
12
Σ 101k €
Kredit
B· 79/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
B
79 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 466k 932k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.28 mil. € 95k € 42k € 652k € RUZ závierka
2024 937k € 64k € 44k € 395k € RUZ závierka
2023 726k € 49k € 40k € 295k € RUZ závierka
2022 664k € -9 251 € -26k € 206k € RUZ závierka
2021 588k € 29k € 10k € 278k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.28 M €937 tis. €726 tis. €664 tis. €588 tis. €643 tis. €
EBITDA95 tis. €64 tis. €49 tis. €-9 tis. €29 tis. €28 tis. €
EBITDA marža7.4 %6.8 %6.7 %-1.4 %4.9 %4.3 %
Čistý zisk42 tis. €44 tis. €40 tis. €-26 tis. €10 tis. €19 tis. €
Aktíva spolu652 tis. €395 tis. €295 tis. €206 tis. €278 tis. €287 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Mazánik
Od 2022-11-09
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rudolf Ďuratný
Od 2022-11-09
DM
Konateľ
Dušan Mazánik
Od 2022-09-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Rudolf Ďuratný Konateľ 2022-09-16
Eduard Pichler Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-04-30 2022-11-08
David Vybíhal Konateľ 2007-06-07 2017-08-15
David Vybíhal Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-07 2022-11-08
David Vybíhal Konateľ 2007-06-07 2022-09-16
David Vybíhal Konateľ 2007-06-07 2022-11-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Rudolf Ďuratný
od 2023-01-17
Dušan Mazánik
od 2023-01-17
David Vybíhal
od 2018-01-15 · do 2023-01-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
INTERFOREST SK, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kragujevská 9
Vznik
2007-06-07 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36787825RPO
DIČ
2022397685FS
IČ DPH
SK2022397685 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
CZ5703000000000270978359FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
12 zmlúv 101k € celková hodnota 2025-09-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-03-15 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky Kúpna zmluva 30k €
2022-05-13 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky Kúpna zmluva 20k €
2021-11-30 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky Kúpna zmluva 18k €
2023-02-21 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky Kúpna zmluva 9 769 €
2022-11-03 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky Kúpna zmluva 8 502 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INTERFOREST SK, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36787825/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36787825/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36787825",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →