SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KALABA s.r.o.

  • IČO36786225
  • DIČ2022387818
  • IČ DPHSK2022387818
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Veľké Hoste, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 767k € Zisk 16k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
767k €
↗ +127.8% YoY
EBITDA · 2025
38k €
Čistý zisk · 2025
16k €
Aktíva spolu
165k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 278k 557k 844k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 767k € 38k € 16k € 165k € RUZ závierka
2024 337k € -4 277 € -18k € 104k € RUZ závierka
2023 319k € 45k € 32k € 94k € RUZ závierka
2022 180k € 2 392 € -208 € 12k € RUZ závierka
2021 109k € 12k € 8 254 € 57k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby767 tis. €337 tis. €319 tis. €180 tis. €109 tis. €98 tis. €
EBITDA38 tis. €-4 tis. €45 tis. €2 tis. €12 tis. €-7 tis. €
EBITDA marža4.9 %-1.3 %14 %1.3 %10.6 %-6.7 %
Čistý zisk16 tis. €-18 tis. €32 tis. €-208 €8 tis. €-8 tis. €
Aktíva spolu165 tis. €104 tis. €94 tis. €12 tis. €57 tis. €26 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Kalaba
Od 2022-10-28
PK
Konateľ
Peter Kalaba
Od 2022-10-03
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Patrik Vígh
Od 2022-05-18
Do 2022-10-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Pavol Bobošík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-18 2022-10-27
Eduard Richter Konateľ 2007-06-05 2022-05-17
Eduard Richter Konateľ 2007-06-05 2022-05-05
Eduard Richter Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-05 2022-05-17
Mgr. Patrik Vígh Konateľ 2007-06-05 2022-10-27
Mgr. Patrik Vígh Konateľ 2007-06-05 2022-05-17
Mgr. Patrik Vígh Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-05 2022-05-17
Mgr. Patrik Vígh Konateľ 2007-06-05 2022-10-03
Mgr. Patrik Víhg Konateľ 2007-06-05 2007-06-07

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavol Bobošík
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Eduard Richter
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Patrik Vígh
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KALABA s.r.o.RPO
Sídlo
Veľké Hoste 221
Vznik
2007-06-05 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36786225RPO
DIČ
2022387818FS
IČ DPH
SK2022387818 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Veľké Hoste
Krajina
SK
IBAN
SK4809000000005196214061FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-03-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-06-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti v rámci národného projektu "Praxou k zamestnaniu" 5 854 €
2015-11-03 Stredná odborná škola Zmluva o poskytovaní služieb 5 100 €
2025-03-26 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 8/1000228999 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2024-03-06 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín Zmluva o ubytovaní 0 €
2021-01-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany Dodatok č.1 k Dohode č.20/18/54E/2006 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc"-Opatrenie č.3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KALABA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36786225/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36786225/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36786225",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →