SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PK Tech, spol. s r.o.
- IČO36782637
- DIČ2022382527
- IČ DPHSK2022382527
- NACE7120 · Technické testovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Prešov - Nižná Šebastová, SK. Pôsobí v odvetví Technické testovanie.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
269k €
↗ +2.3% YoY
EBITDA · 2025
29k €
Čistý zisk · 2025
-27k €
Aktíva spolu
333k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 269k € | 29k € | -27k € | 333k € | RUZ závierka |
| 2024 | 263k € | 36k € | -20k € | 441k € | RUZ závierka |
| 2023 | 266k € | 34k € | 4 874 € | 404k € | RUZ závierka |
| 2022 | 311k € | 39k € | 3 994 € | 327k € | RUZ závierka |
| 2021 | 305k € | 91k € | 51k € | 580k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 269 tis. € | 263 tis. € | 266 tis. € | 311 tis. € | 305 tis. € | 295 tis. € |
| EBITDA | 29 tis. € | 36 tis. € | 34 tis. € | 39 tis. € | 91 tis. € | 71 tis. € |
| EBITDA marža | 10.9 % | 13.5 % | 12.7 % | 12.5 % | 29.9 % | 24 % |
| Čistý zisk | -27 tis. € | -20 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | 51 tis. € | 29 tis. € |
| Aktíva spolu | 333 tis. € | 441 tis. € | 404 tis. € | 327 tis. € | 580 tis. € | 608 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IT
Konateľ
Ing. Tomáš Baňas, PhD.
IR
Konateľ
Ing. Richard Haraszt
IR
Konateľ
Ing. Richard Haraszt
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Rastislav Keruľ | Konateľ | 2007-05-26 | 2015-12-02 |
| Rastislav Keruľ | Konateľ | 2007-05-26 | 2015-11-16 |
| Rastislav Keruľ | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-05-26 | 2015-12-02 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
PK Tech, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Topoľová 11972/2A
Vznik
2007-05-26 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36782637RPO
DIČ
2022382527FS
IČ DPH
SK2022382527 · aktívneFS
NACE
7120 · Technické testovanie
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov - Nižná Šebastová
Krajina
SK
IBAN
SK0275000000004005039412FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda číslo: 20/37/54E/3227 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PK Tech, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36782637/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36782637/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36782637", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →