SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ADRIM, spol. s r.o.

  • IČO36781631
  • DIČ2022385728
  • IČ DPHSK2022385728
  • NACE6622 · Čin.poisťovacích agentov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Čin.poisťovacích agentov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
569k €
↗ +8.6% YoY
EBITDA · 2024
178k €
Čistý zisk · 2024
101k €
Aktíva spolu
1.32mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 207k 413k 626k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 569k € 178k € 101k € 1.32 mil. € RUZ závierka
2023 524k € 158k € 106k € 1.16 mil. € RUZ závierka
2022 525k € 158k € 124k € 1.09 mil. € RUZ závierka
2021 521k € 175k € 130k € 1.07 mil. € RUZ závierka
2020 441k € 181k € 143k € 1.03 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby569 tis. €524 tis. €525 tis. €521 tis. €441 tis. €394 tis. €
EBITDA178 tis. €158 tis. €158 tis. €175 tis. €181 tis. €178 tis. €
EBITDA marža31.2 %30.3 %30.1 %33.6 %41.2 %45.1 %
Čistý zisk101 tis. €106 tis. €124 tis. €130 tis. €143 tis. €142 tis. €
Aktíva spolu1.32 M €1.16 M €1.09 M €1.07 M €1.03 M €973 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Monika Mojžitová
Od 2022-05-19
MM
Konateľ
Monika Mojžitová
Od 2017-10-10
MM
Konateľ
Miroslav Mojžita
Od 2007-05-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Marian Hradecký Konateľ 2020-06-15 2020-09-16
Mgr. Marian Hradecký Konateľ 2020-06-15 2020-09-18
Mgr. Marian Hrádecký Konateľ 2020-06-15 2020-07-03
Monika Mojžitová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-11-14 2022-05-18
Monika Mojžitová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-04-16 2017-11-13
Miroslav Mojžita Konateľ 2007-05-24 2017-11-13
Monika Filipiaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-05-24 2011-04-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ADRIM, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Bakossova 25
Vznik
2007-05-24 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36781631RPO
DIČ
2022385728FS
IČ DPH
SK2022385728 · aktívneFS
NACE
6622 · Čin.poisťovacích agentov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK9111000000002624783655FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ADRIM, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36781631/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36781631/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36781631",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →