SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 I CUBED, spol. s r.o.

  • IČO36781312
  • DIČ2022388566
  • IČ DPHSK2022388566
  • NACE4335

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Komárno, SK. Pôsobí v odvetví 4335, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit B · 79/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
345k €
↗ +3.7% YoY
EBITDA · 2024
48k €
Čistý zisk · 2024
20k €
Aktíva spolu
142k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 45k €
Kredit
B· 79/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 1 600 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
79 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 147k 294k 445k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 345k € 48k € 20k € 142k € RUZ závierka
2023 332k € 36k € 1 006 € 152k € RUZ závierka
2022 405k € 42k € 5 003 € 259k € RUZ závierka
2021 290k € 35k € 5 031 € 215k € RUZ závierka
2020 263k € 36k € 2 065 € 238k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby345 tis. €332 tis. €405 tis. €290 tis. €263 tis. €300 tis. €
EBITDA48 tis. €36 tis. €42 tis. €35 tis. €36 tis. €35 tis. €
EBITDA marža14 %10.8 %10.5 %12.2 %13.7 %11.7 %
Čistý zisk20 tis. €1 tis. €5 tis. €5 tis. €2 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu142 tis. €152 tis. €259 tis. €215 tis. €238 tis. €334 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Imrich Igrényi
Od 2022-12-03
ES
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Erika Szépová
Od 2022-05-23
II
Konateľ
Ing. Imrich Igrényi
Od 2007-05-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Erika Szépová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-11-21 2022-05-22
Ing. Imrich Igrényi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-05-24 2022-12-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
I CUBED, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Družstevná 3/57
Vznik
2007-05-24 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36781312RPO
DIČ
2022388566FS
IČ DPH
SK2022388566 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Komárno
Krajina
SK
IBAN
SK2575000000004016858739FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 45k € celková hodnota 2022-05-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-05-09 Mesto Komárno Rekonštrukcia javiska na nádvorí Dôstojníckeho pavilónu 45k €
2015-07-06 Ministerstvo hospodárstva SR Zmluva o poskytnutí dotácie 5 000 €
2013-01-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dodatok č.1/2013 k dohode č.32/§50a/PS/2011 o poskytnutí príspevku na podporu udržania v zamestnaní zamestnancov s nízkymi mzdami podľa §50a zákona č.5/2004 Z.z. 4 464 €
2021-02-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dohoda číslo 21/14/54E/211 o poskytnutí finančného príspevku -v rármci projektu ,,Prvá pomoc" Opatrenie č.1,3A alebo 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
I CUBED, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36781312/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36781312/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36781312",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →