SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 INOWEST s.r.o.
- IČO36780081
- DIČ2022390535
- IČ DPHSK2022390535
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Piešťany, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
28k €
Zisk -20k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
28k €
↘ -4.0% YoY
EBITDA · 2025
-1 348 €
Čistý zisk · 2025
-20k €
Aktíva spolu
464k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28k € | -1 348 € | -20k € | 464k € | RUZ závierka |
| 2024 | 29k € | 3 119 € | -15k € | 484k € | RUZ závierka |
| 2023 | 32k € | 4 327 € | -14k € | 497k € | RUZ závierka |
| 2022 | 24k € | 2 618 € | -16k € | 509k € | RUZ závierka |
| 2021 | 21k € | 1 859 € | -17k € | 528k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 28 tis. € | 29 tis. € | 32 tis. € | 24 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € |
| EBITDA | -1 tis. € | 3 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | 8 tis. € |
| EBITDA marža | -4.9 % | 10.8 % | 13.7 % | 11.1 % | 9.1 % | 31.4 % |
| Čistý zisk | -20 tis. € | -15 tis. € | -14 tis. € | -16 tis. € | -17 tis. € | -10 tis. € |
| Aktíva spolu | 464 tis. € | 484 tis. € | 497 tis. € | 509 tis. € | 528 tis. € | 551 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Evguenia Naumovna Kalinovskaia
KT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kasymkhan Tleugabylov
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marat Mukumov
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Nikita Ivanov | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-01-25 | — |
| Ing. Sergey Serebryakov, CSc. | Konateľ | 2014-06-20 | — |
| Evguenia Naumovna Kalinovskaia | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-05-31 | 2023-01-24 |
| Naum Smulyanskiy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-28 | 2012-05-30 |
| Nikita Ivanov | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-28 | 2023-01-24 |
| Marat Mukumov | Konateľ | 2008-01-10 | 2008-06-16 |
| Marat Mukumov | Konateľ | 2008-01-10 | 2014-06-20 |
| Marat Mukumov | Konateľ | 2008-01-10 | 2014-07-07 |
| Fazylzhan Baratov | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-05-22 | 2008-08-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
INOWEST s.r.o.RPO
Sídlo
Teplická 58/2288
Vznik
2007-05-22 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36780081RPO
DIČ
2022390535FS
IČ DPH
SK2022390535 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany
Krajina
SK
IBAN
SK9802000000002303283553FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INOWEST s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36780081/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36780081/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36780081", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →