SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CARSTAR SERVICE s. r. o.
- IČO36777056
- DIČ2022377159
- IČ DPHSK2022377159
- NACE9531
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 9531, 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
4.44 mil. €
Zisk 240k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
4.44mil. €
↗ +10.7% YoY
EBITDA · 2025
568k €
Čistý zisk · 2025
240k €
Aktíva spolu
2.9mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
7
Σ 1.19 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.44 mil. € | 568k € | 240k € | 2.9 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 4.01 mil. € | 572k € | 287k € | 3.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.86 mil. € | 565k € | 284k € | 2.76 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.17 mil. € | 424k € | 193k € | 2.78 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.47 mil. € | 339k € | 134k € | 2.37 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4.44 M € | 4.01 M € | 3.86 M € | 3.17 M € | 2.47 M € | 2.93 M € |
| EBITDA | 568 tis. € | 572 tis. € | 565 tis. € | 424 tis. € | 339 tis. € | 485 tis. € |
| EBITDA marža | 12.8 % | 14.3 % | 14.6 % | 13.4 % | 13.7 % | 16.6 % |
| Čistý zisk | 240 tis. € | 287 tis. € | 284 tis. € | 193 tis. € | 134 tis. € | 241 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.90 M € | 3.14 M € | 2.76 M € | 2.78 M € | 2.37 M € | 2.39 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Szabó
PS
Konateľ
Peter Szabó
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Szabó
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Daniel Šiša | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-05-16 | 2013-11-07 |
| Daniel Šiša | Konateľ | 2007-05-16 | 2012-12-11 |
| Daniel Šiša | Konateľ | 2007-05-16 | 2013-01-09 |
| Michal Szabó | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-05-16 | 2020-07-13 |
| Michal Szabó | Konateľ | 2007-05-16 | 2020-06-23 |
| Michal Szabó | Konateľ | 2007-05-16 | 2020-07-13 |
| Peter Szabó | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-05-16 | 2020-07-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Szabó
Michal Szabó
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
CARSTAR SERVICE s. r. o.RPO
Sídlo
Pasienková 5/C
Vznik
2007-05-16 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36777056RPO
DIČ
2022377159FS
IČ DPH
SK2022377159 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK5509000000000631425945FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-07-16 | Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. | Zmluva o poskytnutí služieb na dodávku služieb autoservisu a pneuservisu pre motorové vozidlá a mechanizmy | 511k € |
| 2022-07-28 | VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK | RÁMCOVA ZMLUVA NA ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS | 420k € |
| 2019-12-19 | Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. | Rámcová zmluva na dodanie pneumatík a servisné služby pre motorové vozidlá a mechanizmy | 395k € |
| 2018-05-09 | Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. | Rámcová zmluva na dodanie pneumatík a servisné služby pre motorové vozidlá a mechanizmy | 384k € |
| 2019-08-13 | VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK | Rámcová zmluva na záručný a pozáručný servis | 360k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CARSTAR SERVICE s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36777056/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36777056/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36777056", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →