SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Vigour SK s. r. o.

  • IČO36773417
  • DIČ2022392427
  • IČ DPHSK2022392427
  • NACE6210

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6210.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · digital-providers
Tržby · 2025 10.74 mil. € Zisk 19k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
10.74mil. €
↘ -8.2% YoY
EBITDA · 2025
82k €
Čistý zisk · 2025
19k €
Aktíva spolu
1.99mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 8M 13M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 10.74 mil. € 82k € 19k € 1.99 mil. € RUZ závierka
2024 11.7 mil. € 63k € 39k € 2.07 mil. € RUZ závierka
2023 11.36 mil. € 152k € 96k € 1.96 mil. € RUZ závierka
2022 10.1 mil. € 155k € 86k € 2.2 mil. € RUZ závierka
2021 7.8 mil. € 43k € 6 956 € 1.62 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby10.74 M €11.70 M €11.36 M €10.10 M €7.80 M €8.46 M €
EBITDA82 tis. €63 tis. €152 tis. €155 tis. €43 tis. €66 tis. €
EBITDA marža0.8 %0.5 %1.3 %1.5 %0.5 %0.8 %
Čistý zisk19 tis. €39 tis. €96 tis. €86 tis. €7 tis. €33 tis. €
Aktíva spolu1.99 M €2.07 M €1.96 M €2.20 M €1.62 M €1.52 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JT
Konateľ
Jakub Trizna
Od 2026-01-01
VZ
Konateľ
Veronika Zetochová
Od 2018-10-05
MP
Konateľ
Monika Poliaková
Od 2024-07-01
Do 2026-01-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Monika Poliaková Konateľ 2024-07-01 2026-01-01
Monika Šulajová Konateľ 2024-07-01 2024-07-29
Kateřina Zahálková Konateľ 2022-07-16 2024-06-25
Kateřina Zahálková Konateľ 2022-07-16 2024-07-01
Václav Žárský Konateľ 2021-01-06 2022-07-15
Václav Žárský Konateľ 2021-01-06 2022-08-25
Romana Novosadová Konateľ 2018-03-02 2018-10-04
Romana Novosadová Konateľ 2018-03-02 2018-11-29
Tomáš Konečný Konateľ 2018-03-02 2021-01-27

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vladimír Kovář
od 2017-06-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Vigour SK s. r. o.RPO
Sídlo
Central 5, Ševčenkova 34
Vznik
2007-05-05 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36773417RPO
DIČ
2022392427FS
IČ DPH
SK2022392427 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK7481000000356850940207FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
Vigour SK s. r. o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · digital-providers. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36773417/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36773417/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36773417",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →