SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EuroGeo - CADaster s.r.o.
- IČO36771902
- DIČ2022377819
- IČ DPHSK2022377819
- NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 39 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
269k €
↗ +13.4% YoY
EBITDA · 2024
85k €
Čistý zisk · 2024
48k €
Aktíva spolu
692k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
39
Σ 2.07 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 269k € | 85k € | 48k € | 692k € | RUZ závierka |
| 2023 | 238k € | 60k € | 35k € | 567k € | RUZ závierka |
| 2022 | 215k € | 45k € | 27k € | 449k € | RUZ závierka |
| 2021 | 152k € | 32k € | 12k € | 416k € | RUZ závierka |
| 2020 | 134k € | 36k € | 11k € | 360k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 269 tis. € | 238 tis. € | 215 tis. € | 152 tis. € | 134 tis. € | 441 tis. € |
| EBITDA | 85 tis. € | 60 tis. € | 45 tis. € | 32 tis. € | 36 tis. € | 49 tis. € |
| EBITDA marža | 31.5 % | 25.2 % | 21.1 % | 21 % | 26.6 % | 11.1 % |
| Čistý zisk | 48 tis. € | 35 tis. € | 27 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 22 tis. € |
| Aktíva spolu | 692 tis. € | 567 tis. € | 449 tis. € | 416 tis. € | 360 tis. € | 396 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Gergely Szabó
IG
Konateľ
Ing. Gergely Szabó
IG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Gergely Szabó
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Gergely Szabó
Gergely Szabó
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
EuroGeo - CADaster s.r.o.RPO
Sídlo
Czambelova 2
Vznik
2007-05-03 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36771902RPO
DIČ
2022377819FS
IČ DPH
SK2022377819 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK4575000000004029349554FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-02-18 | Obec Bystrany | Zmluva o dielo | 173k € |
| 2024-12-04 | Obec Chminianske Jakubovany | Zmluva o dielo | 170k € |
| 2023-10-18 | Obec Vtáčkovce | Zmluva o dielo | 168k € |
| 2026-01-21 | Obec Vtáčkovce | Dodatok č. 2 k Zmluve o dielo zo dňa 18.10.2023 na zákazku "Vtáčkovce - vysporiadanie majetko-právnych vzťahov k pozemkom s prítomnosťou MRK, postupom JPÚ" | 166k € |
| 2025-12-16 | Obec Chminianske Jakubovany | Dodatok č. 2 k ZoD 04/12/24 | 163k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EuroGeo - CADaster s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36771902/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36771902/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36771902", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →