SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MIKI SYSTÉMY, s.r.o.

  • IČO36771325
  • DIČ2022372440
  • IČ DPHSK2022372440
  • NACE4321 · Elektrická inštalácia

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
538k €
↗ +3.7% YoY
EBITDA · 2024
118k €
Čistý zisk · 2024
84k €
Aktíva spolu
627k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 16k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 72 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 208k 417k 631k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 538k € 118k € 84k € 627k € RUZ závierka
2023 519k € 166k € 116k € 605k € RUZ závierka
2022 574k € 119k € 79k € 483k € RUZ závierka
2021 366k € 104k € 64k € 317k € RUZ závierka
2020 320k € 79k € 38k € 225k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby538 tis. €519 tis. €574 tis. €366 tis. €320 tis. €392 tis. €
EBITDA118 tis. €166 tis. €119 tis. €104 tis. €79 tis. €40 tis. €
EBITDA marža21.9 %32 %20.8 %28.5 %24.6 %10.3 %
Čistý zisk84 tis. €116 tis. €79 tis. €64 tis. €38 tis. €11 tis. €
Aktíva spolu627 tis. €605 tis. €483 tis. €317 tis. €225 tis. €267 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Mikuláš
Od 2022-09-23
IM
Konateľ
Ing. Milan Mikuláš
Od 2007-05-01
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Mikuláš
Od 2007-05-01
Do 2022-09-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MIKI SYSTÉMY, s.r.o.RPO
Sídlo
Stará Vajnorská 37
Vznik
2007-05-01 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36771325RPO
DIČ
2022372440FS
IČ DPH
SK2022372440 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1902000000002301943853FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 16k € celková hodnota 2022-09-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-09-29 Najvyšší kontrolný úrad Slovenskej republiky Zmluva o dielo 13k €
2021-07-13 Najvyšší kontrolný úrad Slovenskej republiky Zmluva na pozáručný servis poplachového systému narušenia 2 950 €
2017-09-19 Najvyšší kontrolný úrad Slovenskej republiky Zmluva na pozáručný servis polachového systému narušenia 2 487 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MIKI SYSTÉMY, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36771325/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36771325/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36771325",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →