SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MP-DENT, s.r.o.

  • IČO36771058
  • DIČ2022375201
  • NACE8623 · Zubná lekárska prax

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Myjava, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 97/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 214k € Zisk 66k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
214k €
↘ -23.0% YoY
EBITDA · 2025
89k €
Čistý zisk · 2025
66k €
Aktíva spolu
171k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 97/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
97 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 101k 202k 306k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 214k € 89k € 66k € 171k € RUZ závierka
2024 278k € 41k € 28k € 108k € RUZ závierka
2023 217k € 58k € 41k € 117k € RUZ závierka
2022 196k € 45k € 28k € 130k € RUZ závierka
2021 251k € 55k € 30k € 117k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby214 tis. €278 tis. €217 tis. €196 tis. €251 tis. €189 tis. €
EBITDA89 tis. €41 tis. €58 tis. €45 tis. €55 tis. €38 tis. €
EBITDA marža41.7 %14.9 %26.9 %22.6 %21.9 %19.8 %
Čistý zisk66 tis. €28 tis. €41 tis. €28 tis. €30 tis. €13 tis. €
Aktíva spolu171 tis. €108 tis. €117 tis. €130 tis. €117 tis. €222 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Miroslav Poláček
Od 2021-10-02
MM
Konateľ
MUDr. Miroslav Poláček
Od 2007-04-28
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Miroslav Poláček
Od 2009-10-07
Do 2021-10-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Miroslav Poláček Konateľ 2007-04-28 2009-10-06
MUDr. Miroslav Poláček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-28 2009-10-06

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MP-DENT, s.r.o.RPO
Sídlo
Partizánska ul 397
Vznik
2007-04-28 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36771058RPO
DIČ
2022375201FS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Myjava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2023-12-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-12-28 Nemocnica s poliklinikou Myjava so sídlom v Myjave Dodatok č.1 k Zmluve č. 60/2018 0 €
2020-04-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom DOHODA číslo: 20/10/54E/600 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MP-DENT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36771058/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36771058/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36771058",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →