SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TREROSE, spol. s r.o.

  • IČO36770965
  • DIČ2022371483
  • IČ DPHSK2022371483
  • NACE1410

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Vrbové, SK. Pôsobí v odvetví 1410, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
596k €
↗ +10.3% YoY
EBITDA · 2024
66k €
Čistý zisk · 2024
19k €
Aktíva spolu
1.17mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 216k 433k 656k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 596k € 66k € 19k € 1.17 mil. € RUZ závierka
2023 541k € -36k € -78k € 1.16 mil. € RUZ závierka
2022 385k € -113k € -138k € 1.12 mil. € RUZ závierka
2021 255k € -97k € -115k € 1.09 mil. € RUZ závierka
2020 279k € -118k € -137k € 1.1 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby596 tis. €541 tis. €385 tis. €255 tis. €279 tis. €471 tis. €
EBITDA66 tis. €-36 tis. €-113 tis. €-97 tis. €-118 tis. €28 tis. €
EBITDA marža11.1 %-6.7 %-29.3 %-38.2 %-42.2 %6 %
Čistý zisk19 tis. €-78 tis. €-138 tis. €-115 tis. €-137 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu1.17 M €1.16 M €1.12 M €1.09 M €1.10 M €1.05 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ZG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdeněk Grosoš
Od 2022-10-12
JV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Viskupová
Od 2022-05-18
ZG
Konateľ
Zdeněk Grosoš
Od 2007-12-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Zdeněk Grosoš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-03-20 2022-10-11
Jana Viskupová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-21 2022-05-17
Jana Viskupová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-07 2007-09-20
Matúš Chmelo Konateľ 2007-04-28 2007-09-20
Matúš Chmelo Konateľ 2007-04-28 2007-08-11
Rastislav Bartakovič Konateľ 2007-04-28 2007-12-28
Rastislav Bartakovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-28 2008-02-06
Rastislav Bartakovič Konateľ 2007-04-28 2008-02-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TREROSE, spol. s r.o.RPO
Sídlo
J. Zigmundíka 296/6
Vznik
2007-04-28 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36770965RPO
DIČ
2022371483FS
IČ DPH
SK2022371483 · aktívneFS
NACE
1410
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Vrbové
Krajina
SK
IBAN
SK0409000000005117942352FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-03-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-03-13 Združenie obcí Holeška na triedenie a nakladanie s odpadmi Zmluva o zabezpečovaní služieb v odpadovom hospodárstve 0 €
2020-05-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TREROSE, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36770965/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36770965/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36770965",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →